romantyczne miejsca na mapie polski
Lifestyle

Romantyczne miejsca na mapie Polski. Trzy miejsca

Każdy z nas chciałby się wybrać ze swoją drugą do jakiegoś romantycznego miejsca. Mamy takie trzy miejsca na mapie Polski, które warto odwiedzić.

Myśląc o romantycznym weekendzie ze swoją drugą połówką, prawie każdy z nas ma przed oczami Paryż, Wenecję albo Rzym? Zaskoczymy Cię! Takie romantyczne miejsca możesz znaleźć na mapie Polski. To są trzy miejsca, które dodają wam skrzydeł miłości.

Romantyczne miejsca na mapie Polski – trzy miejsca

Kazimierz Dolny każdego z was na pewno zauroczy

Nie trzeba daleko szukać, by spędzić romantyczny weekend we dwojga. Położony na Lubelszczyźnie Kazimierz Dolny to jedno z najbardziej romantycznych miejsc na mapie Polski. Bardzo popularne miasto. Nic dziwnego, że nowożeńcy bardzo często wybierają go na sesję ślubną. Rynek jest z zabytkowymi kamienicami. Przepiękne widoki są też nad Wisłą, które tworzą mega romantyczny klimat, do którego chce się wracać… Nie tylko zakochanym. Malownicze krajobrazy na pobliskie wzgórza można podziwiać spacerując pełnymi klimatu uliczkami z dawnych lat. Ruiny średniowiecznego zamku to niebanalne miejsce na wyznanie miłości drugiej połówce lub na oświadczyny.

Kładka Bernatka w Krakowie – co takiego magicznego w sobie?

O tym pięknym i klimatycznym mieście nie jeden muzyk napisał piosenkę, a poeta nie jeden wiersz. Jasno to wskazuje na to, że Kraków ma coś w sobie magicznego. Romantyczne miejsca w Krakowie dają wiele pomysłów na randki. Jednakże, najbardziej popularnym miejscem wśród zakochanych cieszy się Kłatka Bernatka. To na pozór zwykły mostek, który łączy urokliwy Kazimierz z Podgórze. Wyróżnia ją jeden istoty szczegół. Tysiące kłódek rozwieszonych właśnie w tym miejscu tworzą wyjątkową atmosferę. Wieczorem warto wybrać się na spacer po klimatycznym Starym Mieście, które nigdy nikomu się nie nudzi, nie tylko tym zakochanym gołąbkom.

Spacer po Łazienkach Królewski w Warszawie

Jednym z najpopularniejszych romantycznych miejsc w stolicy Polski są Łazienki Królewskie. To idealne miejsce na randkę. Świetna i dogodna lokalizacja sprawia, że nie trzeba jechać za daleko by dobrze spędzić kilka chwil z drugą połówką. Jest to malownicze miejsce. Po przekroczeniu bramy porzucamy zgiełk miast na rzecz uroczych alejek, które przenoszą nas w magiczny i bajkowy świat. Gdzie tak naprawdę liczy się tylko chwila, która trwa. Jesteśmy przekonani, że spędzicie tam magiczny i romantyczny czas we dwoje. Warto zabrać tam trochę orzechów dla tamtejszych wiewióreczek, bo są one bardzo towarzyskie.

Źródło informacji: stylzycia.radiozet.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Lifestyle

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.