AktualnościKulturaLifestyleWiadomości

Sylwia Mrochem została wicemiss Śląska!

Mieszkanka Bytomia została I wicemiss Śląska i otrzymałą przepustkę do Ćwierćfinału Miss Polski 2023. 

Gala Finałowa Miss Śląska 2023 odbyła się 25 marca w Tychach. Z 19 kandydatek z całego województwa śląskiego jury wybrało najpiękniejsze dziewczyny, a wśród nich znalazła się bytomianka Sylwia Mrochem, która zdobyła tytuł I wicemiss Śląska i przepustkę do Ćwierćfinału Miss Polski 2023.

Dziewczyny, które stanęły na wybiegu, zaprezentowały się w siedmiu kreacjach: sukniach wieczorowych, strojach casual, sportowych, kąpielowych, sukniach ślubnych, strojach mody miejskiej oraz indywidualnych projektach lokalnych projektantów. Podczas gali finałowej kandydatki pokazały także swoje umiejętności artystyczne, przed galą ćwiczyły układ choreograficzny.

Tytuł Miss Śląska 2023 zdobyła Oliwia Nowosielska z Zabrza. Sylwia Mrochem, 22-letnia bytomianka, która studiuje dietetykę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach została, decyzją jury, I wicemiss Śląska. Tytuł II wicemiss Śląska przypadł w udziale Oliwii Masłowskiej z Chorzowa.

Fot. Dominik Mkuszewski/domikophoto

Dzięki tytułowi I wicemiss Śląska Mrochem wystartuje w Ćwierćfinale Miss Polski 2023. Wcześniej dostała się także do TOP10 w głosowaniu internautów na Miss Śląska Internetu. W tym przypadku o wyniku decydowała ilość wysłanych wiadomości SMS.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.