PolitykaWiadomości

Kto zostanie prezydentem Bytomia? [ANKIETA]

Kto na prezydenta naszego miasta? Kolejne media w naszym mieście prześcigają się w mówieniu o tym, że posiadają badania… My postanowiliśmy je zrobić! Głosujcie w ankiecie kto waszym zdaniem wygra wybory na prezydenta Bytomia, które odbywają się 7 kwietnie 2024?

Stawkę zaczynamy od prawej strony. Maciej Bartków, polityk, samorządowiec, historyk oraz miłośnik zwierząt. Startuje on z hasłem: „Przywrócę Bytomiowi dawną świetność”. Stawia on na przydział mieszkań z miasta do 6 miesięcy oraz obiecuje, że nie zgodzi się na przymusową relokację imigrantów. W Bytomiu ponownie ma zapanować porządek.

Mariusz Wołosz, obecny prezydent startujący razem z Koalicją Obywatelską z hasłem „Bytom wraca do gry”. Podczas spotkania inauguracyjnego, chwalił się remontem dworcowej oraz oświadczył, że nadal chce przemieniać Bytom. Jak? Tego jeszcze nie wiemy.

Artur Kamiński to organizator zbierania podpisów pod zeszłorocznym referendum, które miało na celu odwołanie ze stanowiska obecnego prezydenta Mariusza Wołosza. Zwraca on uwagę na źle prowadzone finanse miasta i ogromne zadłużenie. Proponuje m.in. likwidację straży miejskiej.

Anna Niezgodzka to Lewicowa aktywistka, która startowała w wyborach parlamentarnych. Na ten moment nie wiele o niej możemy powiedzieć, „na mieście” mówią, że ta kandydatura została wymyślona aby w drugiej turze wesprzeć Mariusza Wołosza.

Kto zostanie prezydentem Bytomia? [ANKIETA]

View Results

Loading ... Loading ...
Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
22
Nie
1

Więcej w:Polityka

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.