Disney+ poleca filmy na święta Bożego Narodzenia. Co warto obejrzeć?
AktualnościLifestyle

Disney+ poleca filmy na święta Bożego Narodzenia. Co warto obejrzeć?

Święta Bożego Narodzenia właśnie się zaczęły. Disney+ przygotował specjalną sekcję ze świątecznymi filmami. Co warto obejrzeć?

Na pewno wśród propozycji znajdziemy popularnego i wszystkim znanego „Kevina samego w domu” i „Kevina samego w Nowym Jorku”, ale nie tylko. Co znajdziemy jeszcze w propozycjach Disney+ na święta Bożego Narodzenia?

Disney+ poleca filmy na święta Bożego Narodzenia. Co warto obejrzeć?

„Kevin sam w domu”

Kiedy rodzina Kevina McCallistera zapomina o nim, wybierając się na świąteczną wycieczkę, pozostaje mu bronić rodzinnego domu przed dwoma nieudolnymi włamywaczami, dopóki krewni nie wrócą.

„Kevin sam w Nowym Jorku”

Kevin McCallister jest sam w domu w Nowym Jorku, ale nie na długo, ponieważ cieszący się złą sławą Mokrzy Bandyci – Harry i Marv, szykują się na kolejne włamanie.

„Śnięty Mikołaj”

W wigilijny wieczór rozwiedziony tata wraz z synem znajdują Mikołaja, który spadł z dachu ich domu. Ojciec bierze sprawy w swoje ręce i zostaje nowym Mikołajem. Pozostaje tylko przekonać niedowiarków, w tym jego samego, że to się dzieje naprawdę.

„Cud na 34. Ulicy”

Sześcioletnia Susan ma wątpliwości co do wiary w cud dzieciństwa: Świętego Mikołaja. Wtedy Susan spotyka Kriss Kringle – Świętego Mikołaja z domu towarowego, który wierzy, że jest prawdziwy.

„Opowieść wigilijna Muppetów”

Muppety interpretują klasyczną opowieść Karola Dickensa w wyjątkowy sposób – prezentują historię Scrooge’a, którego pewnej Wigilii nawiedzają duchu Świąt dawnych, obecnych i przyszłych. Z pomocą życzliwego i skromnego Boba Cratchita (Kermit Żaba) i jego rodziny, zjawy otwierają oczy oraz serce Scrooge’a na prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia.

Źródło informacji: Disney+

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.