LifestyleWiadomości

Sylwia Mrochem walczy o tytuł Miss Śląska

Bytomianka, która kształci się na dietetyczkę, bierze udział w regionalnych eliminacjach do konkursu Miss Polski. Chętni mogą jeszcze oddać na nią swój głos. 

Sylwia Mrochem  bierze udział w regionalnych eliminacjach do konkursu Miss Polski. Swoje atuty zaprezentuje już 25 marca podczas Gala Finałowa Miss Śląska 2023, która odbędzie się w Mysłowicach.Bytomianka bierze też udział w internetowym plebiscycie na Miss Śląska Internetu.

Sylwia Mrochem walczy o tytuł – można na nią głosować

Pierwsza tura głosowania trwa tylko do jutra, 17 marca (do godziny 20.00), a konkurencja jest spora, bo w Wyborach Miss Śląska 2023 bierze udział dwadzieścia dziewczyn. Warto podkreślić, że to regionalny etap konkursu Miss Polski. Wśród finalistek jest 22-letnia bytomianka Sylwia Mrochem, która studiuje dietetykę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Mieszkanka miasta startuje także w wyborach Miss Śląska Internetu 2023. Pierwsza tura plebiscytu, w której udział bierze 20 finalistek. Spośród nich do drugiej tury dostanie się połowa z największą liczbą głosów oddanych przez SMS.

Aby zagłosować na bytomiankę należy wysłać SMS o treści MSI.15 pod numer 7248. Opłata za SMS – 2,46 zł. Jeden SMS to jeden punkt.

Kiedy kolejny etap?

Druga tura plebiscytu rozpocznie się w sobotę, 18 marca o 10.00 i będzie trwała do piątku, 24 marca do godziny 20.00. Wraz z rozpoczęciem drugiej tury plebiscytu liczniki SMS zostaną wyzerowane.

Nagrodą dla Laureatki, która na zakończenie drugiej finałowej tury plebiscytu zgromadzi największą liczbę punktów w głosowaniu SMS jest Diadem, Tytuł, pamiątkowa szarfa oraz przepustka do Ćwierćfinału Miss Polski 2023.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Lifestyle

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.