punkt szybkich testów na koronawirusa
Koronawirus

Punkt szybkich testów na koronawirusa na śląskim lotnisku

W Katowice Airport uruchomiono punkt szybkich testów na koronawirusa. Testy można wykonać od 4 godzin do 60 minut przed rozkładową godziną odlotu samolotu.

Na śląskim lotnisku ruszył punkt szybkich komercyjnych testów antygenowych na koronawirusa dla podróżujących do Holandii. Test można wykonać od 4 godzin do 60 minut przed rozkładową godziną odlotu bezpośrednich rejsów do Holandii. Mowa o połączeniu linii lotniczej Wizz Air do Eindhoven.

Gdzie znajduje się punkt wymazowy na koronawirusa?

Punkt wymazowy zlokalizowano w kontenerze przed terminalem pasażerskim A. Na lotnisku Katowice Airport informację dotyczącą miejsca wykonywania testów antygenowych można uzyskać przy wejściu do terminalu A. Znajduje się tam punkt pomiaru temperatury. Informację nabyć też w punkcie informacji lotniskowej.

Ile zapłacimy za test antygenowy pod kątem koronawirusa?

Badanie realizuje Laboratorium Medyczne Lab-Med w cenie 120 złotych. Preferowana jest płatność kartą. W tej kwocie pasażer otrzymuje zaświadczenie w języku polski albo angielskim. Potwierdza on uzyskany wynik testu, które przekazywane jest drogą elektroniczną w ciągu 40 minut od pobrania materiału.

Źródło informacji: tvs.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Koronawirus

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.