łagiewniki spotkajmy się online
Polityka

Pora na Łagiewniki

No i nadszedł czas na kolejną dzielnicę naszego miasta. Czas na Łagiewniki. O co będę pytali mieszkańcy tej części Bytomia? Przekonamy się już w najbliższy poniedziałek.

To ostatnie spotkanie przed wakacjami z prezydentem Mariuszem Wołoszem w formie Q&A. Bytomianie zadają pytania, a włodarz Bytomia odpowiada. O co tym razem zapytają mieszkańcy dzielnicy – Łagiewniki? Tego dowiemy się już w najbliższy poniedziałek.

Przyszedł czas na Łagiewniki

Spotkanie odbywa się w sieci w postaci Q&A. Bytomianie zadają pytania w komentarzach lub nadsyłają je mailowo do bytomskiego magistratu, a prezydent Bytomia odpowiada na nie podczas transmisji na żywo. Przebieg całego spotkania będziemy mogli śledzić na facebooku włodarza naszego miasta. Transmisja odbędzie się 21 czerwca – w poniedziałek, o godzinie 18:00. Pytanie mailowo do Urzędu Miejskiego można zgłaszać do 20 czerwca. Pora na Łagiewniki!

– Cieszę się, że spotkania w zaproponowanej przeze mnie formule spotkały się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. W zależności od tego jak po wakacjach będzie się kształtować sytuacja epidemiologiczna w kraju, będziemy rozważać formułę kolejnych spotkań z mieszkańcami. Tymczasem zapraszam mieszkańców Łagiewik do zadawania pytań, dzielenia się swoimi sugestiami – mówił prezydent Mariusz Wołosz.

Służby miejskie sprawdzą każdą zgłoszoną przez mieszkańca uwagę. Relacje ze spotkań pojawią się na stronie internetowej i social media bytomskiego magistratu oraz na portalu Ino Bytom.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Polityka

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.