Aktualności

W bytomskich komisariatach policji doszło do zmiany warty

13 stycznia nastąpiły zmiany warty w bytomskich komisariatach policji, podczas której wprowadzono nowych Komendantów.

Do zmian warty doszło w dwóch bytomskich komisariatach policji – w Stroszku i Szombierkach. Szefem funkcjonariuszy policji z „piątki” w Stroszku został nadkomisarz Piotr Banaś, a zastępcą nadkomisarz Tomasz Woźniakowski.

Nowi Komendanci w bytomskich komisariatach policji

Nowych szefów policjantów wprowadził Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu – nadkomisarz Michał Sokołowski w obecności kadry kierowniczej. Nadkomisarz Piotr Banaś wcześniej pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu V w Stroszku. Zastąpił podinspektora Marka Sroczyńskiego, który został delegowany do dalszego pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Policji w Miliczu. Zaś nowy zastępca, nadkomisarz Tomasz Woźniakowski wcześniej pełnił funkcję specjalisty w Wydziale Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców w KMP w Katowicach.

bytomskich komisariatach policji

Zmiany w kierownictwie komisariatu policji nastąpił również w Szombierkach. Nowym Komendantem Komisariatu został podkomisarz Tomasz Bobrek, a jego zastępcą został komisarz Janusz Michalik. Komisarz Janusz Michalik wcześniej był Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej w Policji w Bytomiu.

Decyzją szefa bytomskiej policji – inspektora Andrzeja Brzozowskiego, wyżej wymienieni funkcjonariusze policji otrzymali powierzenie obowiązków na stanowiskach z dniem 11 i 13 stycznia 2021 roku.

Źródło informacji, zdjęcie: bytom.slaska.policja.gov.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.