ukradł perfumy w bytomiu
Aktualności

Ukradł perfumy w Bytomiu i wracał do domu autobusem

Ukradł perfumy w jednej z drogerii w Bytomiu, po czym wsiadł do autobusu. Jednak nie upiekła mu się ta kradzież, został złapany przez stróży prawa.

Do kradzieży doszło w jednej z bytomskich galerii. Ukradł perfumy w Bytomiu i wracał do domu autobusem. Złodzieja złapano przez funkcjonariuszy policji, którzy rozpoznali amatora zapachów. Miał ze sobą łup warty nie małą sumę.

Amator zapachów przyłapany w autobusie

Kojarzenie faktów czy spostrzegawczość z pewnością pomagają w służbie funkcjonariuszom policji. Kryminalni z „piątki” w Bytomiu dowiedli, że z tych umiejętności umieją doskonale korzystać. Do zdarzenia doszło 2 marca w drogerii przy ulicy Strzelców Bytomskich.

– Pracownik ochrony sklepu zauważył na kamerach, jak dwóch mężczyzn kradnie perfumy. Natychmiastowa reakcja pozwoliła na ujęcie jednego ze sprawców, natomiast drugiemu udało się zbiec – relacjonowały służby prasowe śląskiej policji.

Zaalarmowani policjanci zatrzymali jednego z nich, ale drugi uciekło. Od razu przystąpili do poszukiwania kolejnego rabusia zapachów. Już po kilkunastu minutach zobaczyli w autobusie podejrzanego mężczyznę, odpowiadającemu rysopisowi złodzieja. Mundurowi zatrzymali autobus i wylegitymowali rabusia i się nie pomylili. To był 23-letni bytomianin i go zatrzymano.

– Podczas przeszukania kryminalni znaleźli perfumy pochodzące z kradzieży. Skradziony towar wart ponad 1 tysiąc złotych został odzyskany i wrócił na sklepowe półki – informowała śląska policja.

Złodzieje zapachów jeszcze tego samego dnia usłyszeli zarzuty jakie im grożą, a za to przestępstwo grozi im nawet 5 lat więzienia.

Źródło informacji: wiadomości.wp.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.