krystian ochman
AktualnościKultura

Krystian Ochman podbija listy przebojów drugim singlem

Krystian Ochman zwycięzca talent show podbija listy przebojów drugim singlem. Po wygraniu programu stał się wielką rewelacją na rynku muzycznym.

Zwycięzca The Voice of Poland 2020 atakuje listy przebojów swoim drugim singlem, a pierwszy debiut ma za sobą z singlem „Światłocienie”. Krystian Ochman stał się z dnia na dzień wielką rewelacją na rynku muzycznym w Polsce. W wywiadzie dla Muzotok Live ujawnia wiele tajemnic na temat swojego życia.

Kim jest Krystian Ochman?

Krystian Ochman urodził się i wychował w Stanach Zjednoczonych, niedaleko stolicy Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do USA na studia oraz do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Jego dziadkiem jest słynny polski tenor Wiesław Ochman. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Dziadek po wysłuchaniu tego występu zaproponował mu studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. Dla wnuka, dziadek jest wzorem do naśladowania i idolem. Udział w tym programie telewizyjnym traktował jako swoją wielką szansę, która jak widać bardzo dobrze wykorzystał. Warto wierzyć, że sukces osiąga się przede wszystkim ciężką pracą. Obok zdolności wokalnych, zwycięzca programu jest także instrumentalistą. Gra na fortepianie, na trąbce i aktywie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Wiesław Ochman – słynny polski tenor

Wiesław Ochman to śpiewak operowy, który był aktywny już od 1960 roku. Wtedy też występował jako solista w Zespole Pieśni i Tańca AGH, Krakus. Jak zaczynał swoją karierę to śpiewał w Operze Śląskiej w Bytomiu, Operze w Krakowie, ale również w Teatrze Wielkim w Warszawie. Polski tenor ma także na koncie karierę międzynarodową. Zaczął ją w 1967 roku od Opery w Berlinie. Pierwsze sukcesy międzynarodowe odniósł na festiwalach w angielskim Glyndebourne, ale także w austriackim Salzburgu. W 1972 roku wystąpił w Operze Paryskiej, a następnie w Chicago i San Francisco.

Przygoda w programie The Voice of Poland 2020

Uczestnictwo w talent show przyjęto bardzo entuzjastycznie przez widzów programu. Krystian był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów w tym programie.

Single zwycięzcy The Voice of Poland 2020

„Światłocienie” świetnie się przyjęły wśród słuchaczy. Utwór ma 1,5 ml streamów na Spotify, a zaś na Youtube ponad 3 mln wyświetleń. Krystian Ochman powraca z nowym kawałkiem „Wielkie tytuły”. Za produkcję piosenki odpowiadania, tak jak w przypadku pierwszego singla Atutowy. Połączenie tych dwóch światów gwarantuje, że na polskim rynku muzyczny będzie górowała świeżość oraz wyjątkowość.

Wywiad z Krystianem Ochmanem w Muzotok Live:

Źródło informacji, zdjęcie: bytom.naszemiasto.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.