świąteczne filmy
Lifestyle

Świąteczne filmy na platformie streamingowej Netflix

Jakie filmy świąteczne obejrzeć na platformie Netflix?

Świąteczne filmy, które Wam przedstawimy znajdują się na platformie streamingowej – Netflix. Kto z nas nie lubi oglądać świątecznych filmów, niech podniesie rękę w górę. Przedstawiamy Wam kilkanaście propozycji filmowych związanych ze świętami. Dzięki tej liście umilicie sobie czas świąteczny w tym roku.

Elf (2003)
Wychowany wśród elfów Świętego Mikołaja Buddy wyrusza do Nowego Jorku w poszukiwaniu biologicznego ojca.

Kosmiczne święta (2020)
Młody elf bierze małego kosmitę za prezent gwiazdkowy. Nie wie, że jego nowa zabawka chce zniszczyć ziemską grawitację i ukraść wszystkie prezenty.

Zamiana z księżniczką (2018)
Zwyczajna cukiernik z Chicago i przyszła księżniczka, które wyglądają jak bliźniaczki, postanawiają przed świętami zamienić się życiami.

Zamiana z księżniczką (2020)
Zbliżają się święta i koronacja, a Margaret przeżywa kryzys w związku. Jej dublerka Stacy musi wkroczyć do akcji, zanim kolejny sobowtór zrujnuje ich plany.

Świąteczny rycerz (2019)
Średniowieczny rycerz trafia do czasów współczesnych i zakochuje się w nauczycielce.

Świąteczny kalendarz (2018)
Utalentowana, ale sfrustrowana fotografka dostaje w prezencie świąteczny kalendarz, który zdaje się przepowiadać przyszłość.

Kronika Świąteczna (2018)
Rodzeństwo przypadkowo rozbija sanie św. Mikołaja, a następnie wraz z nim wyrusza w pełną przygód podróż, by uratować Boże Narodzenie.

Kronika Świąteczna 2 (2020)
Kate Pierce, teraz jako cyniczna nastolatka, na znowu niespodziewane spotkanie ze Świętym Mikołajem, kiedy tajemniczy psotnik grozi, że pozbawi nas Świąt… na zawsze.

Świąteczny spadek (2017)
By odziedziczyć spadek i przejąć rodzinną firmę Ellen musi osobiście dostarczyć przesyłkę do swojego rodzinnego miasta.

Dolly Parton: Cudownych świąt! (2020)
Świąteczne życzenia więzną w gardle, gdy pozbawiona uczuć kobieta próbuje sprzedać swoje rodzinne miasto. Czy muzyka, magia i wspomnienia skłonią ją do zmiany decyzji?

Grinch (2018)
Mieszkańcy Ktosiowa oczekują Białego Bożego Narodzenia, a zielony stwór Grinch zrobi wszystko, by je zepsuć.

Grinch: Świąt nie będzie (2000)
W małej wiosce o nazwie Ktosiowo trwają przygotowania do Bożego Narodzenia. Samotnik Grinch, który nienawidzi świąt, robi wszystko, by je zniszczyć.

Święta Angeli (2017)
Wigilijna wizyta w kościele podsuwa młodej Angeli niezwykły pomysł.

Świąteczne życzenie Angeli (2020)
Angela bardzo chce, aby w święta jej rodzina znów była razem, postanawia więc wyruszyć z Irlandii do Australii.

Pada Shrek (2007)
Shrek stara się zorganizować spokojne święta, które chce spędzić tylko z rodziną. Jego znajomi mają jednak inne plany i ogrom chęci do pomocy.

Świąteczny książę (2017)
Młoda dziennikarka dostaje prezent jeszcze przed świętami – zostaje wysłana za granicę, aby przygotować materiał o dziarskim księciu, który wkrótce ma zostać królem.

Świąteczny książę: Królewskie wesele (2018)
Rok po tym, jak pomogła Richardowi zdobyć koronę, Amber przygotowuje się do ślubu z ukochanym. Kłopot w tym, że nie bardzo widzi siebie w roli królowej.

Świąteczny książę: Królewskie dziecko (2019)
Aldovia dostaje pod choinkę cudowny prezent – królewskie dziecko. Królowa Amber musi jednak odnaleźć zawieruszony traktat pokojowy, by ocalić rodzinę i całe królestwo.

Ekspres Polarny (2004)
Chłopiec powątpiewający w magię Świąt Bożego Narodzenia zostaje pasażerem pociągu zmierzającego na biegun północny do siedziby św. Mikołaja.

Artur ratuje gwiazdkę (2011)
Artur, młodszy syn Świętego Mikołaja, postanawia na własną rękę dostarczyć jeden zapomniany prezent.

Święta Last Minute (2004)
Małżeństwo Kranków, by uniknąć bożonarodzeniowego szaleństwa, całą energię wkłada w przygotowania do urlopu na Karaibach.

Klaus (2019)
Początkujący listonosz zostaje wysłany na niewielką wyspę za kołem podbiegunowym. Jej mieszkańcy są ze sobą skłóceni, a – co gorsza – nikt nie wysyła tam listów.

Randki od święta (2020)
Dwoje singli postanawia sobie wzajemnie przez rok towarzyszyć podczas świątecznych spotkań z rodzinami.

O północy w Magnolii (2020)
Maggie i Jack wspólnie prowadzą audycję radiową i od lat się przyjaźnią. Aby wypromować swój program, udają przed swoimi rodzinami i słuchaczami, że są parą.

Prezenty z nieba (2020)
Podczas prac służących zamknięciu tropikalnej bazy lotniczej i zakończeniu świątecznej tradycji pryncypialna asystentka kongresmenki zakochuje się w dowódcy jednostki.

Upalne święta (2019)
Elegancka mieszkanka Nowego Jorku, którą opuścił mąż, udaje się samotnie na safari do Afryki i odnajduje w życiu nowy cel.

Święta z widokiem (2018)
Menadżerka restauracji w kurorcie narciarskim nie może się pozbierać po wcześniejszej porażce. Jej świat do góry nogami wywraca pewien tajemniczy kucharz.

Źródło informacji: filmweb.pl | platforma Netflix
Zdjęcie: filmdaily.co

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Lifestyle

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.