sqart gallery
Kultura

SqArt Gallery w Bytomiu – wystawa malarstwa już wkrótce!

Już za niedługo będziemy mogli podziwiać wystawę malarastwa w SqArt Gallery w Bytomiu przy ulicy Wrocławskiej.

Wystawę malarstwa częstochowskiej artystki będziemy mogli podziwiać już za niedługo. Gdzie się odbędzie? W SqArt Gallery w Bytomiu przy ulicy Wrocławskiej 32/3. Sztuka, która będzie wystawiona jest zainspirowana naturą.

Wystawa malarstwa w Bytomiu

Otwarcie wystawy odbędzie się 4 marca o godzinie 18:00 w Bytomiu. „Przybliżenie” to tytuł wystawy częstochowskiej artystki Anny Żyły. Tak jak wspomnieliśmy twórczość wystawy jest inspirowana naturą.

Annę Żyłę – autorkę prac interesują różnorodne, na pozór zwykłe motywy i elementy natury, które zmieniają czas i działalność człowieka. Zaobserwowane zjawiska naturalne, artystka kieruje na płótno i na malarstwo naścienne. Tworzy to jako kompozycje oparte na własnych emocjach, bogatych gamach kolorystycznych i własnej logice kreacji formy. Doszukuje się wtedy skrywanych przez naturę tajemnic.

Podczas otwarcia wystawy będziemy mogli spotkać się z artystką oraz zakupić jej prace. Ekspozycję można zwiedzać również ONLINE na stronie https://sqart.pl/. Wystawa potrwa do maja 2021 roku. Wstęp na wystawę jest wolny.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Kultura

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.