książka w bibliotece w bytomiu
Kultura

Zabawa w bibliotece w Bytomiu, czyli walentynkowa randka w ciemno

Wczoraj rozpoczęła się walentynkowa zabawa w bibliotece w Bytomiu. Potrwa ona do 22 lutego. Co to za zabawa? Przekonajcie się sami.

Od 11 lutego – wczoraj, do 22 lutego potrwa zabawa walentynkowa zorganizowana przez miejską placówkę biblioteczną. Projekt jest kontynuacją akcji realizowanej cyklicznie od 2016 roku. Niezmiennie cieszy się ona sporym powodzeniem pośród osób, które odwiedzają jednostkę. Co to za zabawa organizowana w bibliotece w Bytomiu?

Walentynkowa randka w ciemno z… książką. Zabawa w bibliotece w Bytomiu

Zabawa w bibliotece w Bytomiu potrwa do 22 lutego. W harmonogramie Działu Udostępniania Zbiorów wybrane przez pracowników biblioteki książki zamienią się w „kandydatki do randki”. To dla chętnych do wzięcia udziału w zabawie czytelników. Oprócz beletrystki pojawi się literatura popularnonaukowa obok klasyki, literatura brukowa. Zaś obok bestsellerów i nowości – książki nieco starsze. Każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie i będzie miał szansę spróbować czegoś całkiem nowego.

Podczas trwania tego przedsięwzięcia w odpowiednio wyznaczonych miejscach biblioteki czekać będą na chętnych zapakowane w szary papier książki. Tę którą będziecie chcieli „zabrać na randkę” będzie można wypożyczyć, kierując się jedynie wskazówkami zamieszczonymi na opakowaniu.

Dorosłych czytelników, zainteresowanych wzięciem udziału w zabawie biblioteki, zapraszamy do Wypożyczalni Literatury Beletrystycznej i Wypożyczalni Literatury Popularnonaukowej. Młodszych zaś do Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży mieszczącej się przy Placu Jana III Sobieskiego 3 w godzinach pracy jednostki.

Źródło informacji: faktybytom.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Kultura

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.