drogówka w bytomiu
Aktualności

Drogówka w Bytomiu podsumowała działania akcji

Drogówka w Bytomiu podsumowała swoje działa z akcji „Bezpieczne skrzyżowania”. Akcję przeprowadzono w środę 10 lutego.

Głównym celem akcji „Bezpieczne skrzyżowanie” było ograniczenie liczby zdarzeń oraz liczby ofiar wypadków drogowych, które mogły wydarzyć się w pobliżu skrzyżowań. Drogówka w Bytomiu ujawniła aż 18 wykroczeń.

Akcja drogówki w Bytomiu: „Bezpieczne skrzyżowania”

Drogówka w Bytomiu dąży do poprawy bezpieczeństwa użytkowników dróg na skrzyżowaniach. Egzekwuje od kierujących i pieszych obowiązujących w tym zakresie przepisów. To są główne cele, które prowadzone są w ramach działań o nazwie „Bezpieczne skrzyżowania”. Bytomscy policjanci pełnili swoją służbę w kilku punktach miasta. W trakcie działań sprawdzali trzeźwość kierowców, prawidłowość parkowania w lokalizacji skrzyżowań, przestrzeganie przepisów drogowych dotyczących prędkości oraz stosowania pasów bezpieczeństwa. Funkcjonariusze policji zwracali też uwagę na zachowanie pieszych uczestników ruchu drogowego.

Bytomska drogówka ujawniła 18 wykroczeń. 12 wykroczeń popełnili kierowcy pojazdów mechanicznych. Głównym ich przewinieniem była nadmierna prędkość. Policja w Bytomiu apeluje o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.