Sport

Reprezentacja Polski wraca na Stadion Śląski

Już dziś Reprezentacja Polski rozpoczyna kolejne w tym roku zgrupowanie. W tym miesiącu odbędą się 3 spotkania meczowe.

Nasza drużyna ma za sobą całkiem udane październikowe zgrupowanie. Żeby jednak potwierdzić, że reprezentacja Polski zmierza w dobrym kierunku, w listopadzie także potrzeba dobrych wyników. Dwa z trzech zaplanowanych spotkań drużyna pod pieczą Jerzego Brzęczka rozegrają w Polsce – oba na Stadionie Śląskim.

Odbędą się trzy mecze: jeden towarzyski i dwa w ramach Ligi Narodów.

11 listopada odbędzie się mecz towarzyski Polski z Ukrainą na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W ten dzień stadion będzie specjalnie udekorowany. I jak głosi źródło… Będzie wyglądał naprawdę pięknie.

Z racji tego, że na stadionie nie będą mogli zasiąść kibice, PZPN postanowił udekorować trybuny tak, aby przedstawiały nasze barwy narodowe.

– Stadion Śląski w Chorzowie już prawie gotowy na mecze z Ukrainą i Holandią – napisał na Twitterze Maciej Sawicki.

 

Po meczu z Ukrainą, nasza reprezentacja opuści kraj i uda się na spotkanie wyjazdowe z Włochami, które odbędzie się 15 listopada. Następnie wróci na mecz z Holandią w Kotle Czarownic, gdzie zagra 18 listopada z Holandią.

Ciekawostka:

Piłkarze z naszej reprezentacji wracają po dwóch latach na Stadion Śląski. Ostatni mecz jaki tam rozegrali odbył się 14 października 2018 roku w ramach Ligi Narodów i mierzyli się oni z Włochami. To spotkanie Polacy przegrali 0:1 po golu Cristiano Biraghiego w 90. minucie.

Źródło: zestadionu.pl

 

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Sport

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.