park handlowy w bytomiu
Aktualności

Nowy park handlowy w Bytomiu-Miechowicach

Powstał nowy park handlowy w Bytomiu, w dzielnicy – Miechowice. Firma Higasa Properties otworzyła właśnie ten obiekt u zbiegu ulic Felińskiego i Stolarzowickiej.

Nowo otwarty park handlowy w Bytomiu to parterowy budynek o powierzchni 1700 metrów kwadratowych, na której swoją działalność zaczęły takie sklepy jak: Stokrotka, Pepco oraz drogeria Rossmann.

Nowy obiekt handlowy w Bytomiu

Nowe centrum handlowe w Miechowicach powstało u zbiegu ulic Felińskiego i Stolarzowickiej. Jest to wspólna inwestycja realizowana przez firmę zagraniczną wraz z deweloperem Trust Investment, a wkrótce zostanie uruchomiony bankomat i paczkomat. W ramach projektu inwestycyjnego powstały też miejsca parkingowe przy parku handlowym w Bytomiu. Udało się stworzyć dzięki współpracy z bytomskim magistratem.

Następne projekty inwestycyjne firmy Higasa Properties

Obecnie firma realizuje jeszcze kolejne projekty. W 2020 roku ruszyły realizacje inwestycji w Nowym Dworze Gdańskim, Baninie i Kolonii-Lesznowola, o łącznej powierzchni ponad 2700 metrów kwadratowych. Nowe plany firmy to nowe parki handlowe w województwie pomorskim. W następnym roku przedsiębiorstwo ma zamiar zrealizować większe inwestycje w województwie lubelskim, o powierzchni ponad 3000 metrów kwadratowych.

Źródło informacji, zdjęcie: urbanity.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.