Auto-Color Witkowscy
Aktualności

Do Bytomia przyjechała kosmiczna technologia

Niedawno do Bytomia przyjechało pokazowe laboratorium MoonVan amerykańskiego koncernu PPG. Pokaz odbył się w firmie Auto-Color Witkowscy. Śląsk jest doskonale rozwijającym się ośrodkiem przemysłowym. Branża motoryzacyjna oraz lakiernictwo samochodowe będą dynamicznie zmieniały oblicze na przestrzeni najbliższych lat.

Na czym polega technologia MOONWALK™?

Technologia zastosowana w tym systemie automatyzuje mieszanie lakierów samochodowych, co wprowadza znaczące zmiany w funkcjonowaniu serwisów blacharsko-lakierniczych, łańcuchach dostaw produktów, kwestiach dostępności zasobów ludzkich w trakcie trwające pandemii.

Śląskim ambasadorem zmian technologicznych czuje się firma Auto-Color Witkowscy, która cyklicznie zaprasza i przekazuje wiedzę o nowościach technologicznych przedsiębiorcom z regionu, a nawet całej Polski.

Firma Auto-Color Witkowscy

Od 1996 roku firma wytrwale współpracuje z producentami i wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania, technologie oraz inne produkty i usługi branży blacharsko-lakierniczej.

Przedsiębiorstwo powstało na bazie wieloletniego doświadczenia w dziedzinie lakiernictwa pojazdowego. Auto-Color Witkowscy od kilkudziesięciu lat dystrybuują szeroko rozumiane materiały lakiernicze dla wielu partnerów w Polsce i Europie. W 2020 roku firma uruchomiła w Bytomiu nowoczesne hale magazynowe.

 

– Czuję odpowiedzialność. Firmę założył mój Tata. W trudnych czasach, w których brakowało wszystkiego, a już najbardziej kapitału na start. Przez lata zaobserwowałem, że najważniejsze są trzy elementy: pokonywanie trudności, odwaga i dążenie do rozwoju. Byliśmy kiedyś jednoosobową działalnością gospodarczą i dzięki temu znamy podstawowe problemy klientów. Potrafimy ich wspierać na bazie własnych doświadczeń. Ja sam przeszedłem wszystkie stanowiska: mieszalnia, dostawa, sprzedaż, zanim zacząłem zarządzać. Chcemy, aby nasi kontrahenci byli jak najlepsi w swoich biznesach. Chcemy ich inspirować, udowadniać światu, że się da i pokazywać nowe horyzonty w branży lakierniczej. Nasz Zespół jest zaangażowany, pełen pomysłów – nie raz szalonych,  aktywnie wspierający klientów i dostawców. Jestem za nich odpowiedzialny. Idziemy razem, ramię w ramię, do przodu. Bo nie wyobrażam sobie sytuacji, w której staję przed ludźmi i mówię im, że nie wyszło – opowiada Adrian Witkowski, Wiceprezes w Auto-Color Witkowscy.

Jak informuje hasło na stronie internetowej: „Łączymy świat technicznej precyzji ze światem elastycznej i partnerskiej współpracy w branży lakiernictwa samochodowego”.

Strona internetowa: www.nexa.pl
Facebook: @AutoColorWitkowscy

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
5
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.