michał bieda
Polityka

Michał Bieda gościem porannej rozmowy w Radiu Piekary

Gościem Marcina Zasady w Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Bieda – wiceprezydent miasta Bytom. O czym była mowa w wywiadzie?

W Radiu Piekary codziennie o 7:30 odbywa się Rozmowa Dnia Marcina Zasady. Tym razem gościem redaktora Zasady był Michał Bieda – zastępca prezydenta Bytomia. W rozmowie były poruszane różne tematy, ale między innymi mogliśmy posłuchać o EC Szombierki oraz o ślubach cywilnych w plenerze i w miechowickim pałacu. Była mowa także o podwyżkach dla urzędników.

Michał Bieda gościem porannej rozmowy w Radiu Piekary

Podczas Rozmowy Dnia w Radiu Piekary redaktor Marcin Zasada poruszył temat związany z odnowionym Pałacem Tiele-Wincklerów.

– Tam będzie prowadzona działalność kulturalna i edukacyjna ale jeżeli któryś z mieszkańców będzie chciał tam wziąć ślub udzielony przez USC to oczywiście obiekt będzie dostępny – mówił podczas porannej rozmowy w Radiu Piekary wiceprezydent Bytomia.

W wywiadzie mogliśmy usłyszeć również kilka słów o współpracy z Urzędem Marszałkowskim i Miasta Bytom w sprawie Elektrociepłowni Szombierki. Zastępca prezydenta skomentował oświadczenie spółki zarządzającej zabytkowym obiektem w Szombierkach.

– Chodzi o zafałszowanie obrazu opinii publicznej – powiedział Michał Bieda na antenie Radia Piekary.

W dokumencie udostępnionym w sieci – spółka pisze o przejęciu EC Szombierki i o tym, że nikt z nimi nie rozmawia. Całą rozmowę z wiceprezydentem Bytomia możecie oczywiście wysłuchać na facebooku i Youtube Radia Piekary.

Źródło cytatów: Radio Piekary

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Polityka

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.