apetyt na książkę
Bez kategorii

MBP w Bytomiu. Projekt „Apetyt na książkę”

Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu przygotowała projekt „Apetyt na książkę”. Są to warsztaty kreatywne, spotkania autorskie i wiele innych ciekawych wydarzeń związanych z książką.

Na projekt „Apetyt na książkę” Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu otrzymała dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Będą to warsztaty kreatywne, spotkania autorskie i wiele innych interesujących wydarzeń z książką w roli głównej.

Co to jest za projekt?

„Apetyt na książkę” to inicjatywa międzypokoleniowa, adresowana jest do czytelników w różnym wieku. W projekcie udział będą mogły wziąć dzieci, młodzież, ich rodzice oraz dziadkowie. Na to przedsięwzięcie zaplanowano dziesięć imprez, na które złożą się warsztaty kreatywne i spotkania autorskie.

– Chcemy w ten sposób przekonać odbiorców projektu, że czytanie oraz bezpośrednie spotkanie z autorem są ciekawym sposobem na spędzanie czasu wolnego i mogą być inspiracją do dalszej twórczej aktywności – mówiła Izabela Gawlińska, specjalistka ds. marketingu i promocji MBP.

Projekt zacznie się w lipcu i potrwa do października tego roku. Realizacja projektu jest z rządowego programu „Partnerstwo dla książki”.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Bez kategorii

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.