Lifestyle

Latająca Chata Tajemnic: tylko i wyłącznie znajdziecie go w Polsce

Latająca Chata Tajemnic to jedyny taki obiekt na świecie, a znajdziecie go właśnie w Polsce.

Ten magiczny budynek powstał z myślą o dzieciach, ale tak samo zachwyca dorosłych. Latająca Chata Tajemnic to baśniowa lokalizacja, którą może odwiedzić każdy z nas.

Jeśli wydawało Wam się, że latające domy istnieją tylko i wyłącznie w bajkach, to czas najwyższy wprowadzić Was z błędu. We wsi Wola Życka, położonej w województwie mazowieckim powstał budynek, który wygląda, jakby był unoszony przez bardzo duże balony.

Latająca Chata Tajemnic

Znajduje się w wyjątkowym Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” 80 kilometrów od Lublina. Główną atrakcją tego parku, jest właśnie Latająca Chata Tajemnic. Dzięki nietypowej konstrukcji budynek ten wygląda magicznie, jak z bajki. Ta unosząca się żółta chata przyciąga turystów z całego świata. To spełnienie marzeń wszystkich miłośników bajek.

Okazuje się, że każda osoba, która zwiedza park, może wejść do środka Latającej Chaty Tajemnic i przekonać się na własne oczy, czym jest prawdziwa iluzja. Znalazło się tam sporo atrakcji, dzięki którym poczujemy się jak nasza ulubiona postać z bajki. To jedyny na świecie budynek o tego typu konstrukcji i znajduje się właśnie w Polsce.

Na terenie tego parku edukacji i rozrywki znajdziemy też inne atrakcje, takie jak Muzeum Iluzji i Ścieżkę Złudzeń. Efekt jakie daje to miejsce przekracza najśmielsze oczekiwania nie tylko najmłodszych, ale też dorosłych.

Park znajdziecie na social media:

Facebook: Farma Iluzji
Instagram: Farma Iluzji

Źródło informacji, zdjęcie: stylzycia.radiozet.pl | oszczednepodrozowanie.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Lifestyle

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.