Bez kategorii

Polonia Bytom pozostaje liderem

Piłkarze Polonii Bytom w meczu na szczycie trzeciej grupy III ligi zremisowali przy Olimpijskiej z Rekordem Bielsko-Biała 1:1.

Zaległy mecz lidera – Polonii z wiceliderem tabeli – Rekordem nie zmienił układu w tabeli. Bytomianie nadal pozostali na pierwszym miejscu, mając jeden punkt przewagi nad drużyną z Bielska-Białej.

Prowadzenie w spotkaniu rozegranym 22 marca objęli goście po golu Tomasza Nowaka w 76. minucie. Poloniści doprowadzili do remisu tuż przed końcem spotkania w 88. minucie po golu Krzysztofa Ropskiego. Poloniści idąc za ciosem w ostatnich sekundach, zdobyli jeszcze jedną bramkę, jednak sędzia uznał, że bramka padła ze spalonego i gola nie uznał. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 1:1 i podziałem punktów.

Po 20. kolejkach Poloniści mają na swoim koncie 44 punkty i bilans bramkowy 43:19. Kolejny mecz niebiesko – czerwoni rozegrają również przy Olimpijskiej 26 marca z rezerwami Chrobrego Głogów.