pogoda dla śląska
Aktualności

Jak będzie wyglądała pogoda dla Śląska na ostatni tydzień lutego?

Każdy z nas zastanawia się co przyniesie ostatni tydzień lutego. Jaką będziemy mieli pogodę na naszym pięknym Śląsku. Przekonajcie się sami.

Tym razem ostatni weekend przyniósł nam poprawę pogody i mega duże ocieplenie. Chyba nikt z nas się tego nie spodziewał. Przed chwilą mroźnie i śnieżnie, a tu nagle bum i ciepło zawitało na Śląsk. Jaka będzie pogoda dla Śląska w ostatni tydzień lutego?

Pogoda dla Śląska na ostatni tydzień lutego

Poniedziałek

Jak widzimy dzisiaj bez opadów i trochę słoneczka do nas wyszło. Jedynie rano lokalnie były możliwe jeszcze mgły. Temperatura dzisiaj wynosi maksymalnie – po południu – około 10-13°C. Wiatr słabiutki i umiarkowany z kierunków południowych. Ciśnienie dzisiaj podwyższone i stabilne, około 1025 hPa. Dopiero wieczorem zacznie leciutko wzrastać.

Wtorek

Jutro bez opadów, rano miejscami będzie umiarkowane i duże zachmurzenie, a w późniejszych porach słonecznie. Temperatura maksymalnie około 10-13°C. Wiatr dalej słaby, ale tym razem z zachodu i południa. Ciśnienie jutro wzrośnie do 1037 hPa.

Środa

Środek tygodnia szykuje się jeszcze bardziej słoneczniej i cieplej. Cudowne informacje prawda? Po południu temperatura sięgnie do 13-17°C. Wiatr słabiutki z kierunków południowych. Ciśnienie wciąż wysokie. Klasyfikuje się do 1035 hPa.

Czwartek i reszta dni tygodnia

Nie zmienia się nic. Cały czas słonecznie i bardzo ciepło. Ostatnie dni miesiąca drugiego – lutego, przyniosą ochłodzenie, ale o powrocie mroźnej pory roku nie ma mowy.

Źródło informacji: pogodadlaslaska.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.