Lifestyle

Dobra wiadomość dla miłośników sklepów IKEA

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników zakupów w sklepach IKEA!

Od niedawna produkty zakupione przez internet szwedzkiego sklepu meblowego można zamówić z odbiorem w Paczkomacie, ale jest jeden warunek. Artykuły IKEA nie mogą przekraczać określonych wymiarów.

W związku z pandemią koronawirusa, zostały wprowadzane restrykcje, które zamykają większość galerii i sklepów handlowych. Dołączył też do nich szwedzki gigant – IKEA. Aby jednak umożliwić klientom zakupy produktów, przedstawiciele marki wprowadzili opcję dostaw do Paczkomatów.

Do niedawna klienci mogli zamawiać rzeczy do 20 Punktów Odbioru Zamówień. Aktualnie możemy korzystać z 37 Paczkomatów, ale będzie ich jeszcze więcej! W przyszłym roku firma inPost planuje uruchomienie następne 30.

Produkty szwedzkiego sklepu meblowego muszą mieścić się w paczkach o maksymalnych wymiarach 56/36/38 cm, a ich waga nie może przekroczyć 24 kilogramów.

Opcja dostawy do Paczkomatów dostępna jest dla około 4 tysięcy produktów z oferty sklepu internetowego IKEA. Czas realizacji zamówienia to 1-2 dni robocze, a koszt niezależnie od wielkości paczki wynosi 12 zł.

Źródło informacji: stylzycia.radiozet.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Lifestyle

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.