AktualnościLifestyle

Black Friday: wszystko co musisz wiedzieć na jego temat

Black Friday 2020 w naszym kraju tradycyjnie przypada w listopadzie.

Czarny Piątek jest dniem największych wyprzedaży w sklepach w całym roku, więc jest to doskonała okazja, by kupić nas interesujące produkty ulubionych firm w promocyjnej cenie.

Kiedy Black Friday przypada w Polsce?

W Polsce Black Friday przypada na 27 listopada, więc już za tydzień. Warto podkreślić, że wiele sklepów w Polsce nie świętuje tylko w ten dzień, ale również w całym weekend, a promocje nawet są w niektórych sklepach przez cały tydzień!

W tym roku przez cały tydzień promocje będą np. w sklepach CCC oraz drogerii HeBe.

Co to jest Black Friday?

Black Friday to dzień największych wyprzedaży w roku. Głównie odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam co roku w ostatni piątek listopada, pojawiają się ogromne obniżki. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach. Czarny Piątek w Polsce – nie jest jeszcze tak popularny jak w Stanach Zjednoczonych, ale z każdym rokiem staje się coraz bardziej znany.

Co roku z okazji tego dnia tysiące marek wprowadza ogromne obniżki swoich produktów. To zatem świetna okazja, by kupić interesujący nas przedmiot ulubionej firmy w niższej cenie lub przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia i zakupić prezenty dla najbliższych osób.

Zarówno w Polsce, jak i w innych krajach, największą popularność zdobywają sprzęty AGD i RTV. W naszym kraju dużym zainteresowaniem cieszą się ubrania i obuwie.

Oprócz Black Friday, w Polsce też jest dość znany Cyber Monday – 30 listopada. Jest to największy dzień wyprzedaży internetowych.

Ten dzień będzie wyglądał teraz inaczej ze względu na panujące obostrzenia – galerie handlowe są zamknięte do 29 listopada. Myślimy, że na pewno nasze ulubione marki nas zaskoczoną promocjami na ich sklepach internetowych.

Źródło informacji: radiozet.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.