Gardener in gloves planting agricultural plant in pot in backyard garden. Spring garden work. Farmer gardening and harvesting
Aktualności

Bytom: Ogródki działkowe do kupienia w czerwcu

Ogródki działkowe do kupienia w maju, w naszym pięknym mieście. Wybraliśmy dla was kilka najświeższych propozycji – sprawdźcie sami.

Pogoda nadal jest trochę w kratkę, ale nie ma co się przejmować. Przy słonecznym dniu warto by było udać do własnych czterech kątów na świeżym powietrzu. Dlatego przedstawiamy wam propozycje ogródków działkowych do kupienia w czerwcu z popularnego serwisu aukcyjnego OLX.

Bytom: Ogródki działkowe do kupienia w czerwcu

Ogródek działkowy ROD „Sielanka” – 75 000 zł

Sprzedam ogródek działkowy na ROD Sielanka w Bytomiu Ogródek po kapitalnym remoncie. Dach nowy wymieniony wraz z szkieletem. Okna plastikowe z roletami antywłamaniowe, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Więcej informacji znajdziecie na aukcji OLX.

Ogródek działkowy ROD „Zacisze” – 32 000 zł

Ogródek działkowy 530 m2 na ROD Zacisze wejście od ul Odrzańskiej Bytom. Woda na obiekcie, po rekonstrukcji sieci energetycznej skrzynka prądowa w granicy. Drzewa owocowe i ozdobne. Blisko głównego wejścia plus możliwość dojazdu pod samo ogrodzenie od tylu do dodatkowej furtki czyli możliwy samochód przy działce. Kontakt do tej aukcji znajdziecie tutaj.

Ogródek działkowy ROD „Sielanka” – 40 000 zł

Bytom: Ogródki działkowe do kupienia w czerwcu

Powierzchnia ogrodu 265m2. Altana 27,5m2 murowana obejmująca dwa pomieszczenia: pokój oraz kuchnię wyposażoną w kuchenkę gazową, nową lodówkę, bojler oraz wannę. Do altany dobudowane jest pomieszczenie gospodarcze z możliwością dowolnej adaptacji. Szczegółowe informacje znajdziecie na OLX.

Ogródek działkowy ROD „Narutowicza” – 51 900 zł

Bytom: Ogródki działkowe do kupienia w czerwcu

Sprzedam ogródek działkowy o powierzchni 463m2 w Rod Narutowicza w Bytomiu. Na działce znajduje się nowa, w pełni wyposażona drewniana altana, składzik na narzędzia oraz toaleta. Do domku jest doprowadzona woda i prąd. Na działce jest palenisko, kompostownik oraz nowe ogrodzenie wraz z furtka, także przygotowane miejsce pod basen. Większą część ogródka stanowi trawnik. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na OLX.

Źródło informacji: OLX

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
2
Nie
2

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.