Aktualności

Bytom: Ogródki działkowe na sprzedaż w maju

Ogródki działkowe na sprzedaż w maju, w naszym pięknym mieście. Wybraliśmy dla was kilka najświeższych propozycji – sprawdźcie sami.

Teraz może pogoda za oknem nie zachęca nas do wyjścia na świeże powietrze, ale miejmy nadzieję, że się rozpogodzi. Każdy z nas marzy o swoich własnych czterech zielonych kątach. W Bytomiu jest kilka propozycji ogródków działkowych na sprzedaż. My wybraliśmy dla was pięć najnowszych publikacji na portalu OLX.

Bytom: Ogródki działkowe na sprzedaż w maju

OGRÓDEK DZIAŁKOWY ROD „ZACISZE” – 48 000 zł

Bytom: Ogródki działkowe na sprzedaż w maju

Działka rekreacyjna zlokalizowana na terenie ROD ZACISZE W BYTOMIU przy ul. Dworska 7 (wjazd również od ul. Cegielnianej-Odrzańskiej). Bardzo słoneczna – w całości ustawiona na południową stronę. Woda podłączona do altany murowanej, WC oraz na zewnątrz. Prąd podłączony w altanie przebiega w gruncie (tegoroczna inwestycja)-nowe rozdzielnie, liczniki i bezpieczniki oraz instalacja. Altana murowana z kuchnią(duża sprawna lodówka z zamrażalnikiem), pokojem(podłogi, kafelki) i pom. gospodarczym ocieplona w zeszłym roku styropianem – dach papa.

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

OGRÓDEK DZIAŁKOWY ROD „ZAWADZKIEGO” – 22 000 zł

Ogródek o powierzchni 307m2 posiada przyłącze wody prądu brak ale jest możliwość podłączenia, liczniki znajdują się na przeciwnej działce, mam kupiony nawet kabel więc wystarczy się tylko podłączyć. Wcześniej na ogródku prąd był ale podczas prac ziemnych kabel został przerwany nie wiadomo w którym miejscu. W altanie wyprowadzona instalacja z gniazdkami i światłem. Altana do generalnego remontu, posiada trzy pomieszczenia, oprócz tego komórka na kosiarki grabie i inne niezbędne przyrządy. Na ogródku dużo nowych nasadzeń między innymi porzeczki które obficie owocują co roku czereśnia jabłka grusza orzech. Basen, który stoi na ogródku zostaje, wystarczy wyczyścić i w upały można się kąpać. Wykopane oczko przy którym można wieczorem siąść i się zrelaksować.

Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat tej działki rekreacyjnej.

OGRÓDEK DZIAŁKOWY ROD „WINOGRAD” – 30 000 zł

Ogródek działkowy 340 m ROD „Winograd” ul. Leśna. Altana murowana woda i prąd podłączone. Bardzo dobra lokalizacja parking przy działce.

Numer telefonu znajdziecie pod linkiem z OLX.

OGRÓDEK DZIAŁKOWY ROD „ZACISZE” – 32 000 zł

Bytom: Ogródki działkowe na sprzedaż w maju

Ogródek działkowy 420 m2 na ROD Zacisze wejście od ul Odrzańskiej Bytom. Woda na obiekcie, po rekonstrukcji sieci energetycznej skrzynka prądowa w granicy. Drzewa owocowe i ozdobne. Blisko głównego wejścia plus możliwość dojazdu pod samo ogrodzenie od tylu do dodatkowej furtki czyli możliwy samochód przy działce.

Więcej informacji znajdziecie na portalu OLX.

OGRÓDEK DZIAŁKOWY ROD „SIELANKA” – 25 000 zł

Bytom: Ogródki działkowe na sprzedaż w maju

Do sprzedania ogródek działkowy o powierzchni 264 metry kwadratowe na terenie ROD Sielanka część B nr 176 w Bytomiu przy Al. Jana Pawła II. Na terenie znajduje się prąd i woda (z możliwością podłączenia), niedaleko parking i stacja paliw BP. ROD umiejscowiony jest nad malowniczym stawem . Działka posiada wieloletnie nasadzenia: jabłoń, grusza, iglaki, trawa, bluszcz. Działka bardzo zadbana, pielęgnowana corocznie. Nie posiada altany.

Numer telefonu znajdziecie na aukcji OLX.

Źródło informacji, zdjęcia: OLX

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
6
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.