AktualnościLifestyle

Spacer z psami w Schronisku w Bytomiu

Już za niespełna 10 dni odbędzie się spacer z psami w Schronisku w Bytomiu przy ulicy Łaszczyka 18. Właśnie ruszyły zapisy na to wydarzenie.

Jak informuje placówka – ostatni spacer okazał się olbrzymim sukcesem i było także duże zainteresowanie, dlatego rusza kolejny spacer z psami w Schronisku Dla Zwierząt Bezdomnych w Bytomiu przy ulicy Łaszczyka 18. Kiedy się odbędzie?

Spacer z psami w Schronisku w Bytomiu

Wydarzenie odbędzie się za niespełna 10 dni, czyli 25 czerwca w godzinach od 9:30 do 13:00 – właśnie ruszyły zapisy. Jakie obowiązują zasady spaceru z psami?

Na spacer trzeba się wcześniej zarejestrować. Formularze i regulamin znajdziecie na stronie www.schroniskobytom.pl. Tylko 80 osób będzie miało możliwość wybrać się na przechadzkę z jednym z ich czworonogów. Placówka prosi o przesłanie formularzy przez osoby zdecydowane na długi spacer. Obowiązuje zasada: jeden spacerujący = jeden pies.

„Zgłoszeń można dokonywać na maila [email protected] – w tym celu należy nadesłać do nas wypełniony formularz zgłoszeniowy, który można znaleźć w linku u góry postu” – czytamy na stronie placówki.

Spacer z psami w Schronisku w Bytomiu

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie www.schroniskobytom.pl.

Źródło informacji, zdjęcie: Schronisko Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.