Morderstwo staruszki w Bytomiu. Sprawca został zatrzymany
Aktualności

Morderstwo staruszki w Bytomiu. Sprawca został zatrzymany

Mundurowi zatrzymali sprawcę brutalnego morderstwa staruszki. Zwłoki 78-letniej kobiety znaleziono w niedzielę popołudniu w jednym z bytomskich mieszkań.

Dokonał brutalnego morderstwa na kobiecie, po czym upozorował włamanie. Zwłoki staruszki znaleziono w wannie, w jednym z bytomskich lokali mieszkalnych w niedzielę – 12 czerwca popołudniu. Póki co policja nie ujawnia, kto powiadomił służby o tej sytuacji.

Morderstwo staruszki w Bytomiu. Sprawca został zatrzymany

Zwłoki staruszki znaleziono w bytomskich mieszkaniu w minioną niedzielę popołudniu. Jak informuje fakt, policja śledcza póki co, nie ujawnia kto powiadomił służby i pogotowie o znalezieniu starszej kobiety. Policjanci po wejściu do lokalu mieszkalnego, zastali przerażający widok – w wannie leżała zmasakrowana kobieta, cała ubrana. Niestety, nie dawała żadnych oznak życia. Na miejsce wezwano lekarza, który potwierdził zgon staruszki.

Mundurowi gdy weszli do mieszkania zastali je całe przekopane. Jednak mundurowi szybko zorientowali się, że sprawca mógł specjalnie upozorować włamanie i napad na starszą kobietą. Jak ustalili śledczy sprawcą mógł być 47-latek – syn kobiety.

Mężczyznę zatrzymano i jest on podejrzewany o brutalne zabójstwo swojej matki. W chwili zatrzymania przez mundurowych 47-latek był pijany i trafił prosto na izbę wytrzeźwień. Póki co nie wiemy jakie były motywy morderstwa. Według ustaleń portalu Fakt – syn kobiety leczył się na schizofrenię.

Źródło informacji: Fakt

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.