Bytomianin włamał się do jubilera. Grozi mu nawet 10 lat więzienia
Aktualności

Bytomianin włamał się do jubilera. Grozi mu nawet 10 lat więzienia

Areszt dla bytomianina, który włamał się do jubilera na ulicy Strzelców Bytomskich. Policja informuje, że grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Przez trzy miesiące 30-letni bytomianin spędzi w areszcie, za włamanie do jubilera na ulicy Strzelców Bytomskich. Mężczyzna ukradł z bytomskiego sklepu biżuterię o wartości 34 tysięcy złotych. Za to przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Bytomianin włamał się do jubilera. Grozi mu nawet 10 lat więzienia

W poprzednim tygodniu – 8 czerwca, bytomska policja otrzymała zgłoszenie o włamaniu się do jubilera na ulicy Strzelców Bytomskich. Młody bytomianin wykorzystał okazję na zabraniu łupu, gdy właściciel naprawiał klientce biżuterię. Włamywacz rozbił młotkiem gablotkę z biżuterią, która była warta 34 tysiące złotych. Łupem okazały się złote łańcuszki.

Policjanci od razu przeszli do działań, które miały na celu złapanie sprawcy. Wykonali bardzo szybko rysopis włamywacza, na podstawie monitornigu z jubilera, a później wystarczyło ustalić tożsamość – był to 30-letni mieszkaniec Bytomia. Mężczyzna wpadł zaraz na drugi dzień w ręce bytomskich mundurowych. Bytomianin teraz spędzi trzy najbliższe miesiące w areszcie, a za to przestępstwo grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności. Policja odzyskała część ukradzionego łupu.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.