Groźny wypadek na Strzelców Bytomskich w Bytomiu
Aktualności

Groźny wypadek na Strzelców Bytomskich w Bytomiu

Wczoraj popołudniu miał miejsce groźny wypadek na drodze krajowej nr 11, na wysokości Stacji Lotos przy ulicy Strzelców Bytomskich w Bytomiu.

Do groźnego zdarzenia doszło we wtorek – 7 czerwca, o godzinie 14:06 na DK nr 11, na wysokości Stacji Lotos. Dwa samochody zderzyły się ze sobą, a jeden z nich dachował. Na czas prowadzonych prac w tej lokalizacji wprowadzono ruch wahadłowy.

Groźny wypadek na Strzelców Bytomskich w Bytomiu

7 czerwca, około godziny 14:06 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Bytomiu wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 11 przy ulicy Strzelców Bytomskich. Po przybyciu jednostka straży pożarnej potwierdziła wypadek – doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, z czego jeden dachował. Wszyscy uczestnicy wypadku wyszli o własnych siłach z pojazdów przed przybycie straży pożarnej na miejsce. Jeden z kierowców uskarżał się na dolegliwości.

Działania jednostki straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku i udzieleniu poszkodowanej osobie kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przybycia pogotowia ratunkowego. W samochodach odłączono akumulatory oraz zakręcono dopływ gazu, a w żadnym z nich nie stwierdzono wycieku. Na czas prowadzonych działań na Strzelców Bytomskich.

Po przebadaniu jednego z kierujących – Zespół Ratownictwa Medycznego nie stwierdził konieczności przewiezienia go do szpitala. Później straż pożarna zajęła się usunięciem pojazdów z drogi przy użyciu samochodu SRt. W działaniach wzięły cztery zastępy PSP, 13 strażaków, PRM, policja oraz MZDiM.

Źródło informacji: Facebook KM PSP Bytom
Zdjęcie: mł.asp. Wojciech Krawczyk/KM PSP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.