Program „rozmowa z Człowiekiem” redaktora Mariusza Orłów
Aktualności

Program „rozmowa z Człowiekiem” redaktora Mariusza Orłów

Nowy program „rozmowa z Człowiekiem” skupia się na rozmowach z znanymi i tym znanymi ludźmi sztuki, polityki, biznesu i kościoła – szukając prawdy o współczesności.

Program ten prowadzony przez redaktora Mariusza Orłów – dziennikarza z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy radiowej. Produkcją programu zajmuje się Fundacja Inkubator Filmowy z Katowic w współpracy z profesjonalną i doświadczoną ekipą filmową Hole Films. W najnowszym odcinku programu „rozmowa z Człowiekiem” redaktor Mariusz Orłów rozmawia z znanym aktorem Henrykiem Gołębiewskim. Kiedy odbędzie się premiera?

Program „rozmowa z Człowiekiem”

W nowym programie red. Orłów rozmawia ze znanymi i mniej znanymi ludźmi sztuki, polityki, biznesu, kościoła szukając w nich prawdy o współczesności oraz docierając do głębi istoty człowieczeństwa.

„Wśród rozmówców znajdą się: znani aktorzy, muzycy, najmłodszy polski miliarder, najpiękniejsza polska tenisistka, najmłodszy polski biskup, czy też Twój sąsiad – niezwykły mechanik samochodowy. Zasada jest jedna: nie rozmawiamy o bieżących wydarzeniach, ale o uczuciach i człowieczeństwie. Rozmawiam z niezwykłymi ludźmi o zwykłym życiu” – mówi o programie prowadzący redaktor Mariusz Orłów.

Mariusz Orłów był prezenterem między innymi w radiu Top w Katowicach, Silesia Flash oraz radiu eM. W swoim dorobku dorobku ma autorskie audycje „Tylko gra Orłów”, „Dźwięki życia”, „Dozwolone do lat 18.” czy „Anielski łącznik”.

Gościem pierwszego odcinka był Przemek Myszor, gitarzysta Myslovitz. W drugim odcinku wywiadu udzieliła Alina Markiewicz – dziennikarka, podróżniczka. Odcinki dostępne są na kanale programu na platformie YouTube.

Kiedy odbędzie się premiera najnowszego odcinka?

W najnowszym odcinku programu „rozmowa z Człowiekiem” pojawi się znany aktor Henryk Gołębiewski.

Starsze pokolenie zna swojego idola z kultowego filmu „Podróż za jeden uśmiech” czy „Wakacje z duchami”. W swojej bogatej filmografii ponad stu dwudziestu filmów wcielał się w role od dziecięcego Pikadora przez nagrodzonego Złotą Kaczką Ediego po Ziutka z „Lombard. Życie pod zastaw”. Ważny okazuje się oczywiście teatr z ostatnią rolą w „Zemście” graną w czerwcu na Śląsku.

W rozmowie Henryk Gołębiewski opowie jakie to były czasy kina, castingów aktorskich i ludzkiego postrzegania świata na początku jego kariery oraz dlaczego wypłakał swoją pierwszą główną rolę w filmie kolorowym.

„Żona w ciąży, ja mam raka. Mówię: jedno odchodzi, drugie przychodzi. Ale później sobie pomyślałem, że przecież ludzie wychodzą z tego, to dlaczego ja mam nie wyjść z tego. Pozytywne myślenie bardzo dużo daje.” – Henryk Gołębiewski, znany aktor w szczerym wywiadzie przed kamerami w Programie „rozmowa z Człowiekiem” prowadzonym przez dziennikarza Mariusza Orłów.

Premiera odcinka z Henrykiem Gołębiewskim odbędzie się już w piątek 24.06.2022 r. o 18:00 na kanale: www.youtube.com/rozmowazczlowiekiem.

Źródło informacji: Materiały prasowe

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
9
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.