AktualnościSport

Zawody psich sztafet odbędą się w Bytomiu

Już w najbliższy weekend w Bytomiu odbędą się zawody psich sztafet, gdzie zjadą się drużyny z całej Polski. Zapraszamy na Wyścig po Czarne Złoto.

Zawody psich sztafet będą miały miejsce na terenie naszego miasta. Turniej nazywa się Wyścig po Czarne Złoto i odbędzie się już w najbliższy weekend – 23 i 24 kwietnia na obiekcie sportowym LKS Tempo Stolarzowice.

Zawody psich sztafet

Po raz pierwszy w Bytomiu odbędzie się taki turniej, którego organizatorem jest Concrete Flyball. Zawody będą miały miejsce na obiekcie sportowym LKS Tempo Stolarzowice w ten weekend od 23 do 24 kwietnia w godzinach od 9:00 do 17:00. Na tą psią imprezę zjadą się drużyny z całej Polski. Zapraszamy do obejrzenia psich sztafet w Bytomiu.

Zawody psich sztafet odbędą się w Bytomiu

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1rSZ4LPTw

Co to jest flyball?

Flyball to psi sport, w którym odbywają się wyścigi równoległych sztafet. Zadaniem każdego z psów jest przebiegnięcie czterech przeszkód do maszyny – tzw. boxu, który po naciśnięciu łapą wyrzuca piłkę, a później pies musi w jak najkrótszym tempie wrócić do swojego właściciela. W przypadku małych i lekkich piesków naciśnięcie odbywa się poprzez całe ciało.

Źródło informacji, zdjęcie: Wydarzenie Concrete Flyball – Wyścig po Czarne Złoto / Wikipedia

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.