Aktualności

Stolarzowice: Groźny pożar ciężarówek

Do bardzo groźnego pożaru doszło dzisiaj w jednej z dzielnic w Bytomiu – Stolarzowicach. Stojące na parkingu ciężarówki zaczęły płonąć.

Ogromne czarne kłęby dymu było widać w całym mieście. Był to pożar czterech ciężarówek w Bytomiu, w dzielnicy – Stolarzowice. Ciężarówki płonęły na parkingu jednej z bytomskich firm. Całe szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał, ani nie trzeba było przeprowadzać ewakuacji.

Stolarzowice: Groźny pożar ciężarówek

Bytomska straż pożarna o zdarzeniu otrzymała informację tuż po godzinie 10:30. Na parkingu jednej z bytomskich firm przy ulicy Suchogórskiej płonęły cztery ciężarówki. Kłęby czarnego dymu były widoczne w całym Bytomiu.

– Po przybyciu na miejsce potwierdziliśmy pożar czterech ciężarówek zaparkowanych niedaleko centrum budowlanego. Jeden samochód udało się przestawić w bezpieczne miejsce – poinformował mł. asp. Wojciech Krawczyk, oficer prasowy bytomskiej straży pożarnej.

groźny pożar stolarzowice

Straż pożarna w Bytomiu miała zabezpieczyć teren miejsca wypadku oraz podać prądy gaśnicze na palące się ciężarówki. Tak jak wspomnieliśmy nikt nie został ranny, ani nie trzeba było nikogo ewakuować. Na miejscu pożaru pracowało 13 zastępów PSP oraz pobliskich jednostek OSP. Jaka była przyczyna pożaru? To dopiero będą wyjaśniali biegli z działu pożarnictwa.

Źródło informacji: Wiadomości WP
Zdjęcie: Woda zdjęcie utworzone przez wirestock – pl.freepik.com / grupa Informacje drogowe Bytom i okolice

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.