warsztaty artystyczne
AktualnościLifestyle

Warsztaty artystyczne w bibliotece w Bytomiu

Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu stworzyła nową ofertę w swojej placówce, ale tym razem ONLINE. Warsztaty artystyczne dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.

Nowa oferta dla najmłodszych przygotowała biblioteka w Bytomiu – warsztaty artystyczne online. Są to warsztaty skierowanie główne do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Jakie są pierwsze zajęcia jak udostępniła placówka?

Warsztaty artystyczne w bibliotece w Bytomiu

Od 9 lat przy Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży w bibliotece działa Kącik Artystyczny „KreaTYwnia”. Ideą tych zajęć jest zachęcanie dzieci do nauki origami oraz różnorodnych technik artystycznego wykorzystania papieru. Takich jak: kolaż, mozaika, quilling, iris folding, teabag folding. Zajęcia są skierowane głównie do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Choć czasem tematyka warsztatów jest różna, to jednak sprawia, że także starsza młodzież oraz osoby dorosłe mogą się nauczyć czegoś interesującego.

W tym roku MBP w Bytomiu postanowiła poszerzyć ofertę „KreTYwni” i zaproponować wszystkim chętnym warsztaty artystyczne online. Na pierwszych warsztatach, dzieci uczą się, jak wykonać prosta kartkę okolicznościową. Kartka ta nadaje się jako prezent z okazji urodzin, imienin, walentynek, dnia kobiet lub innej okazji.

Źródło informacji: MBP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.