AktualnościKultura

Spędź Dzień Kobiet z Becekiem!

Był zapowiedziany koncert życzeń z Becekiem, to no to mamy teraz pełen dzień wrażeń na Dzień Kobiet z Becekiem. Co przygotowała placówka dla naszej płci pięknej?

Pisaliśmy już o koncercie życzeń z dawnych lat organizowanego przez bytomską placówką. Teraz napiszemy o całym dniu atrakcji jakie przygotowało Bytomskie Centrum Kultury dla naszych przepięknych pań. Nie wiesz jak spędzić dzień ze swoją kobietą w jej święto? Spędź Dzień Kobiet z Becekiem!

Dzień Kobiet z Becekiem

Pięknie panie są proszę w tej chwili o uwagę. Drogie panie bądźcie uważne od 9:30 w poniedziałek, bowiem męska załoga Beceku będzie krążyła po Bytomiu z naręczami kwiatowymi i będzie Wam je wręczać.

Co Becek przygotował dla płci pięknej z okazji ich święta?

Dla miłośniczek świetnego kina bytomska placówka przygotowała aż 4 tytuły filmowe. Co zagrają?

„My dwie” (2019)

Nina (Barbara Sukowa) i Madeleine (Martine Chevallier) są na emeryturze. Przez ostatnie kilka dekad ukrywały swoją miłość i nawet ich najbliżsi są przekonani, że są dla siebie tylko sąsiadkami. Nina uważa jednak, że w dzisiejszych czasach nikt nie będzie zwracał na nie uwagi. Namawia Madeleine, żeby wyjechały do Rzymu i zamieszkały w końcu razem. Madeleine jest skłonna powiedzieć o ich związku i planach swojej córce (Lea Drucker), jednak wypadki potoczą się w zupełnie nieprzewidziany sposób.

8 marca 2021, godzina 16:00

„Palm Springs” (2020)

Dwoje gości weselnych zostaje uwięzionych w pętli czasowej. Pomiędzy skazanymi na siebie ludźmi zaczyna rodzić się uczucie.

8 marca 2021, godzina 17:00

„A potem tańczyliśmy” (2019)

Merab od najmłodszych lat trenuje ze swoją taneczną partnerką Mary w National Georgian Ensemble. Zgodnie z gruzińskim zwyczajem, kiedy mężczyzna tańczy, nie może pokazywać słabości. Taniec mężczyzny to emanacja siły, pokaz totalnej kontroli nad emocjami. Miękkość w tańcu to brak siły, brak męskości. Trzeba być twardym, zwartym i gotowym. Tymczasem do zespołu dołącza charyzmatyczny i jednocześnie beztroski Irakli, który zdaje się przeczyć tym zasadom. Poukładany świat Meraba wywraca się do góry nogami. Irakli staje się jego największym rywalem, ale nieoczekiwanie także obiektem pożądania. W konserwatywnym otoczeniu, jeśli Merab będzie chciał podążać za swoimi pragnieniami, musi dużo zaryzykować. Być może wszystko. Historia o odkrywaniu prawdziwej tożsamości i byciu z nią w zgodzie.

8 marca 2021, godzina 18:30

„Skłodowska” (2019)

Młoda, ambitna Maria Skłodowska przybywa do Francji, by na słynnej Sorbonie podjąć studia, które są jej wielkim marzeniem, a już wkrótce przyniosą przełom nie tylko w życiu młodej kobiety, ale całego świata. Początki jednak są trudne. Nikt nie traktuje poważnie naukowych planów i teorii, które snuje młoda Maria. Mężczyźni zazdrośnie strzegą wstępu na najwyższe szczeble naukowej kariery. Jednak geniusz, upór i odwaga Skłodowskiej wkrótce zaczną kruszyć ten opór. A niezwykłe odkrycia, których dokona wraz z mężem Piotrem Curie przyniosą jej zasłużone miejsce w naukowym panteonie.

8 marca 2021, 19:00

Koncert Życzeń z okazji Dnia Kobiet w Beceku

Już o 17 zapraszamy na Koncert Życzeń z okazji Dnia Kobiet i odpalcie Youtube Bytomskiego Centrum Kultury. Autorski Koncert Życzeń poprowadzi księżniczka Małgorzata i rycerz Mirosław. Na pewno będzie sentymentalnie, z humorem i muzycznie.

dzień kobiet z becekiem

Źródło informacji: faktybytom.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.