Kultura

Koncert Życzeń z okazji Dnia Kobiet w Beceku

Chcesz zaskoczyć swoją kobietę w święcie w marcu? Nic straconego! Becek wychodzi naprzeciw i organizuje Koncert Życzeń z okazji Dnia Kobiet.

Koncert Życzeń z okazji Dnia Kobiet w Beceku to dobra okazja by zaskoczyć Twoją kobietę wzruszającymi i kochanymi życzeniami. Wręcz można powiedzieć, że jest to prezent idealny. Spraw radość kobiecie Twojego życia! Lub kobietom.. 😊

Spraw radość swojej kobiecie w Dzień Kobiet

Czy pamiętacie znany program telewizyjny, który emitował koncert życzeń? Nadawano go w czasach kiedy nasze telewizory zaledwie miały dwa programy, a na Dzień Kobiet dostawało się rajstopy i goździki. Jeżeli masz ochotę wrócić na chwilę do tamtych czasów i w wyjątkowy oraz miły sposób życzyć swojej kobiecie lub swoim kobietom życia, wszystkiego co najlepsze to to jest idealna okazja. Możesz też zadedykować piosenkę. Zrób to razem z Becekiem. Koncert Życzeń to program, który dostarczy na pewno wiele wzruszeń i niezapomnianych chwil.

W dniach od 22 lutego do 1 marca 2021 roku wyślij na adres [email protected] życzenia dla swojej mamy, siostry, córki, koleżanki, dziewczyny żony lub zadedykuj piosenkę, a resztą zajmie się ekipa w Beceku. W dniu koncertu zasiądź z adresatką Twojej dedykacji przed ekranem i obejrzyj transmisję naszego koncertu online!

koncert życzeń z okazji dnia kobiet

Źródło informacji, plakat: becek.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Kultura

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.