AktualnościWiadomości

Uwaga kierowcy! Zmiany na ważnym skrzyżowaniu już niedługo!

Prace związane z modernizacją torowiska tramwajowego i układu drogowego na ulicy Piekarskiej wchodzą w kolejny etap. Szykują się zmiany w organizacji na skrzyżowaniu tej ulicy z ulicą Powstańców Śląskich.

Roboty wykonywane przez firmę Eurovia Polska S.A. trwają. Od poniedziałku, 6 lutego zawężona będzie jezdnia po południowej stronie skrzyżowania ul. Piekarskiej i Powstańców Śląskich (od strony centrum miasta). Sytuacja będzie zmieniać się w kolejnych dniach.

Zmiany na ważnym skrzyżowaniu

Po trzech dniach, kiedy zostaną zrealizowane zaplanowane roboty, będą przeniesione na drugą stronę skrzyżowania. Wtedy zawężony zostanie pas ruchu po północnej stronie skrzyżowania tj. od strony Zakładu Pogrzebowego „Firma Walicki”. W rejonie skrzyżowania ul. Piekarskiej i Powstańców Śląskich ruch będzie sterowany ręcznie przez pracowników firmy Eurovia. Wprowadzone zostanie także ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Kierowcy i piesi powinni być szczególnie ostrożni oraz muszą zwrócić baczną uwagę na zmiany w organizacji ruchu, jakie zostaną wprowadzone 6 lutego w opisywanym rejonie miasta.

Źródło i zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.