Aktualności

Utrudnienia drogowe w Bytomiu na ulicy Piekarskiej

Bardzo ważne informacje dla kierowców. Utrudnienia drogowe w Bytomiu na ulicy Piekarskiej. Dlaczego? Właśnie trwa budowa przyłącza elektroenergetycznego.

Na ulicy Piekarskiej w Bytomiu trwa budowa przyłącza elektroenergetycznego, to właśnie z tego powodu zamknięto południowy wlot Piekarskiej do Piłsudskiego. Jest to na wysokości Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jak długo potrwają prace?

Utrudnienia drogowe na ulicy Piekarskiej w Bytomiu

Jak już wspomnieliśmy trwają utrudnienia drogowe na ulicy Piekarskiej, a dokładnie: zamknięto południowy wlot ulicy Piekarskiej do Piłsudskiego, na wysokości ŚUM. Spowodowane jest to budową przyłącza elektroenergetycznego.

W związku z wykonywanymi robotami drogowymi zamknięto możliwość lewoskrętu z ulicy Piłsudskiego w stronę ulicy Piekarskiej. Dotyczy to również przejazdu od północnej strony ulicy Piekarskiej w kierunku ulicy Wrocławskiej. Zaś z kolei od strony skrzyżowania z ulicą Wrocławską i Kwietniewskiego pozostawiono możliwość dojazdu tylko do przejścia dla pieszych, które jest zlokalizowane przed skrzyżowaniem z ulicą Piłsudskiego.

utrudnienia drogowe w bytomiu

Warto nadmienić, że dojazd do posesji przy ulicy Piekarskiej nr 3 – 23 oraz 25, 27, 29 wyznaczono trasą objazdu następującymi ulicami:

  • Piekarska,
  • Piłsudskiego,
  • Powstańców Warszawskich,
  • Nawrota,
  • Smolenia,
  • Chrobrego,
  • Kwietniewskiego.

Ruch tramwajowy w okresie trwania prac jest utrzymany. Same utrudnienia drogowe potrwają co najmniej do jutra, czyli do 24 kwietnia.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.