najlepszych hokeistów Polonii Bytom
Sport

Trwa głosowanie na najlepszych hokeistów Polonii Bytom

Od tamtego tygodnia trwa głosowanie na najlepszych hokeistów w Polonii Bytom.

Głosowanie jest przeprowadzone na facebooku KH Polonia Bytom. Jest to głosowanie na najlepszych zawodników hokejowych w historii bytomskiego klubu. Zwycięzcę uhonorują podczas otwarcia nowej hali lodowiska przy ulicy Pułaskiego 71. Koszulka z jego nazwiskiem zawiśnie pod konstrukcją dachu.

2021 rok bardzo ważny czasem dla klubu hokejowego Polonia Bytom

Tak jak wspomnieliśmy, ten rok będzie bardzo ważny dla hokejowej Polonii Bytom. W 2021 roku klub hokejowy świętuje jubileusz 75-lecia. Zaś wiosną zostanie otwarta nowoczesna hala lodowiska. Bytomski klub hokejowy ma bogatą historię. Zdobył sześć razy zdobyli mistrzostwo Polski. W drużynie niebiesko-czerwonych grało wielu wybitnych zawodników, reprezentantów Polski i olimpijczyków.

I etap głosowania na najlepszych hokeistów Polonii Bytom

Pierwszy etap składa się z typowania zawodników na facebooku KH Polonia Bytom. Spośród propozycji internautów, KH Polonia Bytom wybierze 5 najtrafniejszych sugestii, które trafią pod dalsze głosowanie.

II etap głosowania na najlepszych hokeistów Polonii Bytom

W następny i ostatnim etapie na profilu facebookowym Miasta Bytom, kibicie wybiorą najlepszego hokeistę spośród wcześniej wytypowanej piątki. Zwycięzcę uhonorują podczas otwarcia nowej hali lodowisk w wiosnę tego roku. Koszulka z nazwiskiem wygranego w głosowaniu, zawiśnie pod konstrukcją dachu lodowiska, a numer koszulki zostanie zastrzeżony.

Link do wytypowania najlepszego zawodnika hokejowego w KH Polonia Bytom, tutaj.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Sport

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.