Fot. UM Bytom
AktualnościWiadomości

Targowisko w Miechowicach z nowym zarządcą

Miechowickie targowisko, choć jego dalszy los był niepewny, zostaje na mapie miasta i będzie nadal funkcjonować. Wybrano nowego zarządcę. 

Poprzedni zarządca obiektu przy ulicy Stolarzowickiej niespodziewanie wypowiedział umowę. Pod znakiem zapytania stało jego dalsze funkcjonowanie, choć na mapie miasta jest już 30 lat.

Targowisko w Miechowicach zostaje

Informacja o dalszych losach targowiska zaniepokoiła wiele osób. W rozwiązanie tego problemu zaangażowały się władze miasta, które spotkały się z przedsiębiorcami 3 lutego, by omówić zagadnienie. Przedstawiono już wtedy kilka możliwości wyjścia z patowej sytuacji. Ostatecznie jedna z firm prowadzących w tym miejscu punkt handlowy zadeklarowała chęć dzierżawy od miasta targowiska i jego prowadzenia. Na tę propozycję przystała większość z zebranych handlowców.

Nowy dzierżawca z doświadczeniem

Miasto zawarło już 3-letnią umowę z nowym dzierżawcą, który będzie pełnić funkcję zarządcy targowiska.

– Nowy zarządca ma 20-letnie doświadczenie w handlu na tamtejszym targowisku oraz dobrze zna lokalny rynek, co z pewnością pomoże dobrze zarządzać obiektem i wykorzystać jego potencjał – mówi Michał Bieda, zastępca prezydenta Bytomia.

Najważniejsze dla nowego zarządcy obiektu jest pozyskanie nowych handlarzy i otwarcie nowych punktów sprzedażowych.

Źródło i zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
5
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.