występ bytomianina w tenisie stołowym
Sport

Świetny występ bytomianina w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym

Rewelacyjny występ bytomianina w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym. Jak poradził sobie nasz pingpongista na zawodach?

Bytomianin o którym mowa to Robert Floras. Na co dzień jest zawodnikiem reprezentującym 3S Polonia Bytom. Wziął udział w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym w Arłamowie. Jak poradził sobie w zawodach bytomianin?

Występ bytomianina w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym

Bytomski pingpongista poradził sobie rewelacyjnie w zawodach. W singlu Robert Floras zdobył srebrny medal w pojedynku z Samuelem Kulczyckim, a złoty medal w grze podwójnej w parze z Danielem Bąkiem oraz brązowy medal z Anną Węgrzyn w grze mieszanej. To świetne wyniki, wielkie gratulacje.

Kapitan 3S Polonia Bytom w Mistrzostwach Polski wystartował w trzech kategoriach i z każdej z nich przywiózł medal.  Robert Floras jest prowadzony przez Michała Napierałę w parze z Danielem Bąkiem – Orlicza 1924 Suchedniów. W finale wywalczył złoto w pojedynku z rozstawionymi z „jedynką” Tomaszem Lewandowskim i Piotrem Chodorskim – obydwaj Politechnika Rzeszów – wygrywając 3:0. Z kolei w singlu zagrał ze świetnie spisującym się w mistrzostwach Samuelem Kulczyckim, z którym przegrał 2:4. Zaś w grze mieszanej, gdzie rywalizował w parze z Anną Węgrzyn – sięgnął po brązowy medal.

bytomianina

Robert Floras jest jednym z najlepszych zawodników 3S Polonia Bytom. Wywalczył w 2020 roku także trzy medale na odbywających się w Białymstoku na Mistrzostwach Polski Seniorów w tenisie stołowym. Bytomski zawodnik zdobył wtedy srebrny i dwa brązowe medale, udawadniający tym samym, że należy do czołowych zawodników w Polsce. W 2021 roku ponownie potwierdził, że jest w świetnej formie, zdobywają medale we wszystkich kolorach.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom