kontrole placyków gospodarczych
Aktualności

Regularne kontrole placyków gospodarczych w Bytomiu

Wczoraj funkcjonariusze Straży Miejskiej w Bytomiu przeprowadzili kontrole placyków gospodarczych w naszym mieście. Co wynikło z kontroli bytomskiej jednostki?

Regularne kontrole placyków gospodarczych w Bytomiu – tego porządku pilnuje bytomska Straż Miejska. Wczoraj 9 marca miały miejsce kolejne kontrole obiektów gospodarczych w Bytomiu. W związku z licznymi zgłoszeniami mieszkańców dotyczących zaśmiecania placyków, podjęto decyzję o regularnych kontrolach.

Regularne kontrole placyków gospodarczych w Bytomiu

Na samym początku lutego bieżącego roku, Zbigniew Walasek – Komendant Straży Miejskiej w naszym mieście wraz z jego zastępcą Dariuszem Żurawskim wzięli udział w spotkaniu z włodarzami Bytomia. W związku z licznymi zgłoszeniami mieszkańców dotyczących zaśmiecania placyków gospodarczych, podjęto decyzję o regularnych kontrolach.

– Od 10 lutego sprawdzamy placyki gospodarcze, które są usytuowane w mieście. Takie kontrole są prowadzone codziennie. Zdarza się, że w tych miejscach, odpady są składowane w sposób nieprawidłowy lub podrzucane są tam przykładowo stare opony. Na osoby, które łamią przepisy, nakładane są mandaty – przyznał Dariusz Żurawski, zastępca Komendanta Straży Miejskiej w Bytomiu.

Takie kontrole przez służby będą przeprowadzać co miesiąc w Bytomiu.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.