AktualnościWiadomości

Prace w rejonie wiaduktu. Przejazd pod nim będzie niemożliwy

Trwają prace związane z przebudową wiaduktu nad ulicą Dąbrowa Miejska. Przejazd pod nim będzie w weekend niemożliwy. 

W sobotę 4 i w niedzielę 5 lutego w związku z pracami związanymi z przebudową wiaduktu nad ul. Dąbrowa Miejska konieczne będzie zamknięcie przejazdu pod wiaduktem.

Prace w rejonie wiaduktu

Dla kierowców korzystających z ul. Dąbrowa Miejska będą wprowadzone objazdy. Ten do Stolarzowic będzie prowadzony ulicami: Celną – al. Jana Nowaka Jeziorańskiego – Frenzla aż do Placu Szpitalnego, zaś do Centrum – Suchogórską – Rokitnicką – Stolarzowicką do Placu Szpitalnego. W kolejnych dniach zmiana organizacji ruchu będzie polegać na wprowadzeniu zawężenia jezdni, a ruch pojazdów będzie się odbywać tylko jedną stroną ulicy.

Fot. UM Bytom

Od poniedziałku prace na Strzelców Bytomskich

W weekend prace będą trwały w jednym miejscu, a w poniedziałek przeniosą się w rejon wiaduktu kolejowego nad ul. Strzelców Bytomskich. Wprowadzona tam zmiana organizacji ruchu będzie polegać na wyłączeniu z ruchu wewnętrznych pasów w obu kierunkach w rejonie remontowanego wiaduktu nad ul. Strzelców Bytomskich. Ruch będzie odbywał się pasami zewnętrznymi w obu kierunkach, przy ograniczeniu prędkości do 40km/h.

Fot. UM Bytom

Warto być ostrożnym i bacznie obserwować znaki.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.