policja w bytomiu
Aktualności

Policja w Bytomiu: Spora ilość narkotyków już w rękach kryminalnych

Bytomscy kryminalni w mieszkaniu 24-latka przejęli dość sporą ilość narkotyków. Bytomianin ukrywał ponad pół kilograma amfetaminy. Jaka kara grozi mężczyźnie?

Policja w Bytomiu zatrzymała 24-letniego mężczyznę, który ukrywał ponad pół kilograma amfetaminy w swoim mieszkaniu. Bytomianina zatrzymano, a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policja w Bytomiu: Dość spora ilość narkotyków już w rękach kryminalnych

Kryminalni z bytomskiej komendy, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadzą szereg czynności zmierzających do ujawniania narkotyków, który mogłyby trafić na ulice naszego miasta.

Tym razem z uzyskanych informacji, wynikało, że w jednym z bytomskich mieszkań w Śródmieściu – młody mężczyzna ma przechowywać narkotyki. Funkcjonariusze pojawili się w miejscu zamieszkania bytomianina, który faktycznie w swoim lokum mieszkalnym ukrył narkotyki. Jak się okazało, było ich dość sporo. Policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma amfetaminy, prawie ćwierć kilograma marihuany, niecałe 60 gram metamfetaminy i 122 tabletek ekstazy. Młodego mężczyznę zatrzymano i usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec niego dozoru policyjnego, a sąd teraz wymierzy mu karę. Za posiadanie dużych ilości narkotyków grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.