policja w bytomiu akcja prędkość
Aktualności

Policja w Bytomiu: Akcja „Prędkość”

Bytomska drogówka na ulicach naszego miasta ponownie kontrolowała prędkość. Działania przeprowadzono z myślą o wracających z wypoczynku podróżujących.

Policja w Bytomiu 27 sierpnia przeprowadziła specjalną akcję kontroli prędkości na drogach naszego miasta. Działania przeprowadzono z myślą o wracających z wakacji podróżujących. Podczas akcji skontrolowano 125 pojazdów i ujawniono aż 87 wykroczeń związanych z przekroczeniem prędkości.

Policja w Bytomiu: Drogówka kontrolowała prędkość

Wakacje i lato powoli się kończy. Na bytomskich drogach można zaobserwować wzmożony ruch pojazdów związanych z powrotami z wypoczynku. W trosce o bezpieczeństwo podróżnych bytomska policja przeprowadziła w ostatni piątek własne działania „Prędkość”. Niestety na drogach wciąż dominującą przyczyną tragedii na drodze jest jazda z nadmierną prędkością. Nadal spora grupa kierowców nie przestrzega dopuszczalnych limitów prędkości.

Mundurowi w wybranych rejonach miasta, przy pomocy wideo rejestratorów i laserowych mierników prędkości – kontrolowali, czy kierowcy przestrzegają przepisów w tym zakresie. W ramach prowadzonych działań policjanci ujawnili 87 wykroczeń związanych z przekroczeniem prędkości. Na nie respektujących przepisy prawa ruchu drogowego nałożono 83 mandaty karne, a pouczono 4 osoby.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.