komunikat z wydziału wykroczeń policja w bytomiu
Aktualności

Policja w Bytomiu. Komunikat z Wydziału Wykroczeń

Policja w Bytomiu z Wydziału Wykroczeń poszukuje sprawców kradzieży i kierowców, którzy są sprawcami wydarzeń drogowych.

Funkcjonariusze policji z Wydziału Wykroczeń w Bytomiu poszukuje sprawców kradzieży i kierowców, którzy są sprawcami zdarzeń drogowych. Osoby mające wiedzę na temat sprawcy proszone są o kontakt z bytomską policją. Służby mundurowe gwarantują anonimowość.

Policja z Wydziału Wykroczeń w Bytomiu prowadzą czynności wyjaśniające ws. zdarzeń jakie miały miejsce w naszym mieście:

  • W okresie od 1 do 10 sierpnia na ulicy Nowakowskiego nieznany kierujący nieustalonym samochodem najechał na zaparkowany pojazd Volkswagen Polo.
  • 20 września w godzinach od 9.00 do 9.25 na ulicy Włodarskiego nieznany kierujący nieustalonym pojazdem podczas wykonywania manewru omijania najechał na zaparkowany samochód Opel.
  • 22 września w godzinach od 8:20 do 8:35 na ulicy Piłsudskiego nieznany kierujący nieustalonym pojazdem taxi, nie ustąpił pierwszeństwa, pieszemu znajdującemu się na oznakowanym przejściu dla pieszych, czym zmusił go do cofnięcia się. Swoim zachowaniem stworzył zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
  • 23 września o godzinie 9:55 na ulicy Orzegowskiej nieznana kierująca pojazdem Fiat podczas parkowania najechała na samochód Toyota.
  • W okresie od 24 do 25 września na ulicy Tuwima nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Honda Civic.
  • 26 września o godzinie 16.10 na skrzyżowaniu ulic Strzelców Bytomskich z Leśną nieznana kierująca motocyklem typu cross wjechała na skrzyżowanie, gdy nadawany był sygnał czerwony, czym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z samochodem Renault Clio.

Świadków zdarzenia lub osoby mające wiedzą o sprawcy prosimy o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74, osobiście lub telefonicznie tel. 323888255, 323888240. Ewentualnie z każdą jednostką Policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 997, 112.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.