#otwieraMY w Bytomiu
Aktualności

#otwieraMY w Bytomiu. Następny lokal zapowiada otwarcie

Mamy kolejny lokal, który zapowiada otwarcie w ramach akcji #otwieraMY w Bytomiu.

Jak wiemy, 28 stycznia odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, na której ogłosił otwarcie galerii handlowych, muzeum i galerii sztuki. Rząd zniósł również godziny dla seniorów, które były w godzinach od 10:00 do 12:00, w dni powszednie. Nie otwarto niestety gastronomii, hoteli, siłowni i stoków. Akcja przedsiębiorców w całej Polsce przybiera na sile. Kolejny lokal zapowiada otwarcie w ramach akcji #otwieraMY w Bytomiu.

Następny lokal zapowiada otwarcie. Jaki?

Na swoim fanpage o swoim otwarciu poinformował lokal gastronomiczny „W Lufcie”. Od 1 lutego będziemy mogli zjeść u nich normalnie – coś na miejscu. Oczywiście, wszystko będzie odbywało się zgodnie z najwyższym reżimem sanitarnym. Poinformowali także, że w ich kawiarni będą organizowane spotkania partii „Strajk Przedsiębiorców”. Właściciele lokalu zapowiedzieli otwarcie na 1 lutego.

Wcześniej pisaliśmy o jednym z lokalu, który jako pierwszy ogłosił swoje otwarcie. Mowa o lokalu „Swojskie Jadło”, które jest zlokalizowana w Bytomiu-Szombierki. Zaś „Swojskie Jadło” otwiera się 7 lutego.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
3
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.