wygrana lotto w bytomiu
Aktualności

Ogromna wygrana w Lotto trafiła się w Bytomiu!

Ogromna wygrana w Lotto w Bytomiu, Bielsku-Białej i Krakowie. Szczęśliwcy zgarnęli nie małą sumę pieniędzy! Wielkie gratulacje!

Zwycięskie liczby padły w konkretnych kolekturach, a wygrana jest tak ogromna, że osoby, które ją zgarnęły dosłownie mogą spać na pieniądzach. Gdyby oczywiście chcieli 😊. Ogromna wygrana w Lotto w Bytomiu, Bielsku-Białej i Krakowie. Które liczby okazały się szczęśliwe dla tych ludzi? O jakiej kwocie wygranej mówimy?

Wielka wygrana w Lotto trafiła się w Bytomiu, Bielsku-Białej i Krakowie

Przedświąteczny tydzień i początek nowego miesiąca okazały się szczęśliwym trafem dla trzech mieszkańców Bytomia i Bielska-Białej oraz Krakowa. Dwie główne nagrody w Lotto Plus zostały odnotowane właśnie w Bielsku-Białej i Krakowie. Każda z nagród opiewa na kwotę równego jednego miliona złotych.

„Szóstki”, które odnotowano to: jedna w punkcie Lotto przy ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej, a druga w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 62. Oto szczęśliwe liczby wylosowane 1 kwietnia w Lotto Plus: 5, 7, 11, 22, 33, 44.

Ciekawostką jest fakt, że jeśli chodzi o wygraną w kolekturze w Bielsku-Białej to gracz zdał się na swoje szczęście. Samodzielnie wytypował liczby. To 7. „Szóstka” trafiona w tym mieście. W przypadku Krakowa to 48. „Szóstka”.

Dzięki takiemu szczęściu, liczba Lottomilionerów w naszym kraju się już 1398 pozycji. To jednak nie koniec dobrych informacji.

Wygraną odnotowano 2 kwietnia także w naszym mieście przy Rynku 21. Tu padło zwycięstwo w wysokości 250 tysięcy złotych.

Szczęśliwcom gratulujemy!

Źródło informacji: se.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.