ogródki działkowe w bytomiu
Lifestyle

Ogródki działkowe w Bytomiu do kupienia [CZĘŚĆ 6]

To już kolejna część, a dokładnie szósta artykułu, który przedstawia ogródki działkowe do kupienia w Bytomiu. Wybraliśmy dla was 5 propozycji z OLX.

Wielu z was na pewno chciałoby posiadać swój własny kąt w postaci ogródka działkowego w swoim rodzimym mieście. Nie musicie nam mówić – my to rozumiem. Dlatego postanowiliśmy zrobić następna część artykułu, który pokazuje ogródki działkowe do odkupienia w Bytomiu.

Ogródki działkowe w Bytomiu do kupienia – 5 propozycji

Ogródek działkowy Karb-Bytom ulica Kołłątaja – 30 000 zł

ogródki działkowe w bytomiu

Opis: Do sprzedania ogródek działkowy w Bytomiu przy ul. Kołłątaja. Powierzchnia całkowita: 330 m2 (z altaną, pomieszczeniem gospodarczym oraz WC). Prąd, woda, altana murowana częściowo do wykończenia / remontu w środku, aranżacji według własnych potrzeb. W tym roku została postawiona nowa altanka drewniana pod ławki 3×4 m oraz położona pod nią nowa kostka betonowa. Ławki na wiosnę 2020 dwukrotnie malowane widaronem.

Więcej informacji znajdziecie na aukcji OLX z tym ogródkiem.

ROD Wypoczynek Bytom – 47 000 zł (do negocjacji)

ogródki działkowe w bytomiu

Informacje: Sprzedam piękny duży ogródek 450m, na działce stoi duża murowana altana pokój kuchnia osobno, ciepła woda, prąd, sprzęt i meble w kuchni, kosiarka spalinowa, trampolina nowa, basen duży , grill murowany, kosz do gry, leżaki parasol, hamak, komplet wypoczynkowy na tarasie, ogródek jest naprawdę duży. Wszystko co znajduje się na ogródku jest w cenie.

Więcej o ogródku znajdziecie na aukcji OLX.

ROD Malwa Bytom – 42 000 zł

ogródki działkowe w bytomiu

Opis: Sprzedam ogródek działkowy na ROD Malwa w Bytomiu. Dużo miejsc parkingowych. Powierzchnia działki to 300m2. Na działce prąd i woda oraz murowana altana. Przed altana chroniący przed słońcem taras. Wolnostojący zlew oraz wolnostojące WC. Ogródek jest osłonięty tujami oraz żywopłotem co daje poczucie prywatności. Spokojni sąsiedzi. Sprzedaję z całym wyposażeniem.

Kontakt do osoby sprzedającej znajdziecie pod tym linkiem z OLX.

ROD Pstrowskiego Bytom – 35 000 zł

Informacje: Na sprzedaż ogródek działkowy na ROD ,,Pstrowskiego” w Bytomiu. Ogródek ma powierzchnie 268 m^, znajduje się tam dostęp do prądu, wody, własne szambo. Jest on jednym z pierwszych ogródków, więc blisko na parking dla samochodów. Na ogródku stoi domek razem z toaletą i schowkiem na narzędzia oraz wiata z drewnianym stolem i ławkami.

Więcej informacji i kontakt znajdziecie na aukcji OLX ogródka działkowego.

ROD Zacisze Bytom – 30 000 zł (do negocjacji)

Opis: Posiadam na sprzedaż ogródek działkowy Rod Zacisze (400m2), znajdujący się w Bytomiu przy ul. Dworskiej. WODA, PRĄD działa i jest aktywne na codzien. Ogród cały zagrodzony, na ogródku znajduje się murowana altana, toaleta, taras z zadaszeniem oraz pomieszczenie gospodarcze na narzędzia. W altanie znajduje się lodówka, łóżko, piecyk gazowy, pralko-suszarka oraz telewizor. W dodatku domek dla dzieci, grill, duży basen, 6-osobowy komplet ogrodowy, huśtawka stojąca i wisząca, drugi nowy zapakowany stół. Wszystko roczne.

Więcej informacji o kontakcie znajdziecie pod linkiem z OLX.

Źródło informacji, zdjęcia: OLX / Bytom / Ogródki działkowe

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
1

Więcej w:Lifestyle

Może ci się również spodobać

Komentarze zostały zablokowane.