policja w bytomiu działania trzeźwość
Aktualności

Policja w Bytomiu: Działania „Trzeźwość”

Wczoraj odbyły się działania policji w Bytomiu pt. „Trzeźwość”. Podczas kontroli trzeźwości policjanci z bytomskiej drogówki zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców.

3 sierpnia 2021 roku – policja w Bytomiu prowadziła działania pt. „Trzeźwość”. W trakcie działań funkcjonariusze drogówki zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Kierowca samochodu marki Daewoo w organizmie miał prawie promil alkoholu. Zaś drugi z kierujących, po użyciu alkoholu – przewoził klientów taksówką. Obydwaj kierowcy stracili już prawo jazdy, a o ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Policja w Bytomiu. Działania „Trzeźwość”

Policja często apeluje by nietrzeźwi kierowcy nie wsiadali za kierownicę samochodu. Bytomscy funkcjonariusze prawie każdego dnia zatrzymują na naszych drogach amatorów jazdy na „podwójnym gazie”. Dlatego, aby zwiększyć bezpieczeństwo i wyeliminować pijanych użytkowników dróg. Policja w Bytomiu po raz kolejny prowadziła działania „Trzeźwość”. Mundurowi w różnych częściach miasta sprawdzali stan trzeźwości kierowców.

W trakcie kontroli trzeźwości na ulicy Karola Miarki zatrzymany do sprawdzenia, kierujący samochodem marki Daewoo – okazał się nietrzeźwy. Po przeprowadzonym badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 45-latek w organizmie miał prawie promil alkoholu. Podczas kontroli wpadł także 48-letni kierowca taksówki, który po użyciu alkoholu przewoził swoich klientów. Policja planuje kolejne tego typu akcje i zapowiada, że odbędą się one w Bytomiu już w ten weekend.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać

Komentarze zostały zablokowane.